Otázka

• 0

Dobrý deň,mal by som záujem o internet na doma na Vo Velkom Zaluzi Hlavná ulica 452.Ukazuje mi dostupnosť  4/0.5mb/s neobmedzeny,8/1mb/s,15/1 mb/s.Oproti mne cez ulicu je už dostupný 10/1mb/s , 40/4mb/s , 90/9mb/s.Nie je to chyba alebo prečo nemôžem mať tento rýchlejší internet? Ďalej keď si pozrem mapu pokrytia mám dostupný 4g internet do (100mb/s)  Toto je pre telefóny alebo aj pre 4g modem?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 1

@AdrianBernath Ahoj. Mapa pokrytia moze ukazovat ale realita moze byt ina. Najlepsie je ked si zavolas na infolinku (0800 123 456)  alebo lepsie behni na najblizsiu pobocku. 4G/LTE je rychlost pre mobilne zariadenia ale aj 4G/LTE modul (USB) kde vlozis simkartu, popripade router ako Huawei E5577 alebo obdobne routre s moznostou vlozenia simkarty.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,mal by som záujem o internet na doma na Vo Velkom Zaluzi Hlavná ulica 452.Ukazuje mi dostupnosť  4/0.5mb/s neobmedzeny,8/1mb/s,15/1 mb/s.Oproti mne cez ulicu je už dostupný 10/1mb/s , 40/4mb/s , 90/9mb/s.Nie je to chyba alebo prečo nemôžem mať tento rýchlejší internet? Ďalej keď si pozrem mapu pokrytia mám dostupný 4g internet do (100mb/s)  Toto je pre telefóny alebo aj pre 4g modem?

4G internet

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od tatraboi
      Zdravíčko,
      nedávno mi veľmi lákavá ponuka na Optiku k domu od Telekomu. Vzhľadom na cenu, ktorá je rovnaká ako môj doterajší internet provider a rýchlosť 10x vyššia. Chcel som sa spýtať, ako dlho trvá zriadenie tohoto internetu a či existuje počas prechodu doba, kedy budem bez internetu alebo sa to dá nejako zosynchronizovať, nech to je prakticky seamless. 
      Ďakujem.
    • Od marcelmrc1
      Zdravím,
      Na základe dostupnosti Magio internetu XL na mojej adrese som zrealizoval zmenu s VDSL L na VDSL XL.
      Zatiaľ mám router prihlásený profilom 5306/56476 kbps. Myslíte že to na základe parametrov dá ešte viac??

• Od Tomaseq
      Dobrý deň, neviete, či sú nejaké problémy s internetom? Už asi týždeň mám zlý ping a nie len ja, ale aj ostatní, čo využívajú magio v mojej oblasti.
      Okres Topoľčany. Ďakujem.
    • Od kazkoka
      zdravím
      vedeli by ste poradit ,alebo ako dosiahnut pozadovane rychlosti co uvadza tkom?
      dakujem za akukolvek odpoved

• Od danciii3
      Zdravím, chcel by som sa opýtať ako na to, aby aj naša bytovka malá dostupnosť internetu 120/12mbs.