REKLAMÁCIA: Magio Box MOTOROLA ... 1080 => 720

Otázka

• 0

Česť práci,

už 2. raz v 1 týždni si Motorola box SVOJVOĽNE zmenil výstupné rozlíšenie (HDMI) z nami predvolených a uložených 1080 riadkov na 720 riadkov.

Čo to má znamenať?

IDE TO S VAMI DOLU VODOU!

Skončí zmluvná cena a koniec! DVB-T + DVB-S alebo DVB-C.

Robote pokoj!

Editoval/-a olinka2020

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

10 odpovedí na túto otázku

• 0

@olinka2020 vyskusaj tovarenske nastavenia, ak sa to bude opakovat tak zavolaj na technicku podporu  0800 123 777

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Pepsi,

vdaka za radu, ale tovarenske nastavenie je prave tych 720, co nechceme. Tam sa to, pravdepodobne po aktualizaciach SW zo strany Telekomu, samo - proti voli uzivatela vracia.

My ale mame TV 1080 a povodny signal je tiez 1080. Tak preco to menit a ZNIZOVAT ROZLISENIE?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

bud som to nezaznamenal alebo to u mna box nerobi, skus predsa tu technicku podporu co ti povedia 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Pepsi, mozno mas iny box. :) Motorola (Windows) to ma v nastaveniach "Televizia" - "Pomer stran a rozlisenie obrazu" (alebo tak nejako).

Inak aj TV zvyknu pri zapnuti zobrazovat parametre vstupu (HDMI).

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tento typ mam aj ja, tak odporucam volat na technicku podporu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Do 720 to padne vždy po reštarte boxu. Pomôže jedine ak by v novom upgrade nastavili továrenské nast. na 1080 - čo ale možno nemôžu ak by to robilo problémy v zobrazení na starších TV.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Hlebka.
      Dobrý deň, mám Televíziu M a rád by som zmenil Športový balík na iný. Je to možné aj telefonicky alebo len osobne v predajni ?
    • Od Janko0515
      Zdravím vás. Chcem sa opýtať ak mám doma Magio TV a k nej 2 routre dá sa dokúpiť ďalší ktorý by som používal v kamióne nakoľko som vodič mkd. Aká je tam cena za router a koľko platím ku faktúre navyše ak budem používať v zahraničí router aj satelit. 
    • Od Michal102030
      Dobry den
      Mam magio internet XL optik (600/60Mb/s)  + magio TV,  zapojenie  podla obrazku:
      v garazi mam ONT Huawei HG8245H , pod strechou switch  ZyXEL GS1100-16  Unmanaged Switch (Gigabit switch),  na prizemi magio box s nahravanim ARRIS VIP2262E V2, na poschodi magio box bez  nahravania ARRIS VIP1002ESL,   do switchu su pripojene esce  2 PC a wifi router tp-link TL-WR843N
      Po zapojeni a spusteni sluzby vsetko fungovalo  bez problemov az po dvoch tizdnoch sa  zacal rozpadat (pixelizovat) a sekat obraz na oboch TV,  ale len v urcitych castiach dna: cca od 10:00 do 12:00 a potom navecer od 17:00 do 22:00  
      Pri nahlaseni poruchy  mi bolo oznamene ze telekom ruci  za kvalitu len ak su MAGIO BOXi pripojene priamo k ONT (co som si  odskusal a prepojil na skusku jeden BOX priamo na TV bez switchu vtedy sa porucha neprejavila (skusane len kratsiu dobu bol by som be netu))
      -na sekanie obrazu nevpliva  pripojenie/odpojenie PC,WIFI routra a ani zatazenie linky stahovanim suborov-
      Kedze by som sa rad vyhol  priklepke  a rozbijanu dvoch izieb kvoli dodatocnej kabelazi  kazda rada dobra    
      dakujem 

P.S.
      kedze to na zaciatku islo bez problemov 2 tizdne v kuse  bez sekania a teraz cast dna ano a len cast dna nie  musi to ist aj cez switch
    • Od Lubo221
      Zdravim. Chel som sa spýtať. Nefunguje mi dialkovy ovladac od magio boxu. Chcem vediet ked je ta karantena ako to riešiť. Ci sa to da vimenit aj kurierom,alebo musim ist do kamennej prevadzky
    • Od Ľuboš
      Ahojte,
      od 13. marca do 13. apríla 2020 sprístupňujeme všetkým zákazníkom množstvo detských, filmových či lifestylových TV kanálov.
      Magio TV/SAT
      Deti sa môžu tešiť na Ťuki TV, Duck TV či Nick Jr. Milovníci hudby si môžu skrátiť chvíle na MTV dance, MTV hits či MTV Rock. Fanúšikovia filmov môžu sledovať FilmBox Extra či FilmBox Premium. A do pozornosti dávame aj náš exkluzívny dokumentárny TV kanál BBC Earth s množstvom zaujímavých sérií.
      Magio GO
      V najbližších dňoch zároveň zákazníkom s aktívnou službou Magio GO sprístupníme vo videopožičovni bezplatne nasledujúce tituly:
      Hovory s TGM,  Noc na Karlštejně,  Ťah pešiakom, Syn zmaru, Nálet na Čchung-čching, Krajčírka, E. A. Poe: Archa bláznov, Nesmrteľná teta, Posledný bozk, Rezistencia.
      Pre zobrazenie TV kanálov odporúčame reštart Magio boxu.
      @Terka@Miška@Ľuboš