Novinky na fóre :)

Otázka

• 0

Ahojte, 

máme pre vás novinku vo funkcionalitách fóra. :) 

Od dnes máte možnosť  zadefinovať ku každej novej téme, ktorú zakladáte kľúčové slová. Po zadaní tagu sa bude téma zobrazovať pri príspevkoch, ktoré obsahujú rovnaké kľúčové slovo. 

Bude tak možné jednoduchšie nájsť príspevky, ktoré spolu súvisia. :) Nastavenia vyzerajú takto:

Tagy nastavenia.png

Príspevky s rovnakým kľúčovým slovom nájdete zatiaľ v spodnej časti obrazovky, pod témou.

Podobné príspevky.png

Dajte vedieť, či vám pridávanie kľúčových slov na vašom profile funguje. :) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

0 odpovedí na túto otázku

Na túto otázku nie sú zatiaľ žiadne odpovede.

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od matus_gabris
      Dobrý den
      Chcem sa spýtať či má niekto neake informacie ohladom buducnosti internetu na Slovensku.Realizacia optiky do dedín,zrýchlovanie vdsl,zapojenie vdsl pre všetkych kde nemože byť optika atd.Ak by ste mali odkaz na neaky článok kde sa dočitam všetko o internete,telekome,ako sa realizuje atd všetko proste tak to hodte do komentu.
      Dakujem
    • Od hanzlovic
      Dobry den,
      chcem sa spytat, ci je mozny vzdialeny pristup do mojho TV magio boxu cez PC alebo mobil a ako to funguje?
    • Od kubis14
      Dobrý deň. Rad by som sa opýtal kedy planujete zaviest opticky internet v Dvornikoch v okrese Hlohovec psč 92056. Ale pozeral som aj pokrytie všimol som si že niektore domy aj na našej ulici to tam ukazuje že je tam dostupny  (Optika k domu 90Mbit/s internet VDSL) A napriklad vedlajši dom tuto možnosť ma a naš už nie.A radšej by sme chceli optiku ako klasicky ADSL.

Môžete mi ohladom tohto dať informacie?
    • Od Tubeles
      Ahojte, potreboval by som vedieť ako si môžem vybrať číslo podla vlastného výberu.
    • Od 65_40
      Zdravím,

mohli by ste sa mrknúť na funkčnosť nahlasovania príspevkov? Pri pokúse nahlasiť príspevku mi vyhodí prehliadač chybovú hlášku "Požadovaná stránka sa nenašla".