OPTIKA ALEBO VDSL

Otázka

• 0

Dobrý...chcel by som sa opýtať či pripravované služby v obci Čirč budú: optický internet alebo optika k domu (VDSL)... ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 1

Dobrý...dnes mi len tak prišla SMS že mi bol navýšený balík S na balík L...žiadne zmeny som nežiadal...teraz mi to ide do 40mb/s čiže sa mi zvýšila rýchlosť (doteraz som mal ADSL a bolo to pomalé asi 8mb/s)...k ostatným domom robia podzemné prípojky a dávajú malé skrinky pred dom...ja bývam na vedľajšiej ulici a tu nám dávali káble po stĺpoch...zatiaľ žiadne prípojky nerobili...myslíte že budeme mať FTTH v najbližšiej dobe? lebo zatiaľ to vyzerá že je to len optika k domu (VDSL)...ďakujem

aj optiku mozu tahat po stlpoch.. ked robia v dedine optiku predpokladam ze pokryju nou casom celu obec..a ano asi vas automaticky migrovali na rychlejsiu technologiu VDSL

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý...chcel by som sa opýtať či pripravované služby v obci Čirč budú: optický internet alebo optika k domu (VDSL)... ďakujem

bude to FTTH

Editoval/-a filipec12

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

bude to FTTH

Dobrý...dnes mi len tak prišla SMS že mi bol navýšený balík S na balík L...žiadne zmeny som nežiadal...teraz mi to ide do 40mb/s čiže sa mi zvýšila rýchlosť (doteraz som mal ADSL a bolo to pomalé asi 8mb/s)...k ostatným domom robia podzemné prípojky a dávajú malé skrinky pred dom...ja bývam na vedľajšiej ulici a tu nám dávali káble po stĺpoch...zatiaľ žiadne prípojky nerobili...myslíte že budeme mať FTTH v najbližšiej dobe? lebo zatiaľ to vyzerá že je to len optika k domu (VDSL)...ďakujem

Editoval/-a FilipV

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od pepo930
      Dobrý deň mal by som otázku máme Magio internet vzduchom a už je možnosť pripojit sa na pevný internet od telekomu je možné premigrovat na pevný internet bez zmluvnej pokuty ? 
    • Od kexo64
      Dobrý deň, chcel by som sa informovať kedy a či je plánovaná optika v obci Alekšince. Otázku dávam preto že už aj okolité dediny majú optiku a dokonca aj také ako Andač ktorý ma asi 200 obyvateľov.
      Ďakujem
    • Od Viliam_K.
      Dobrý večer chcel by som sa spýtať či neplánuje Telekom v blízkej alebo v nejakej budúcnosti dať rychlejší internet v Topoľčanoch na Budovateľskej ulici. Momentálne tu máme ADSL internet a ten je dosť pomalý a aj dosť vypadáva. Pred rokom niečo posielal Telekom či máme záujem. Ďakujem za prípadnú odpoveď.
    • Od burso1
      Dobrý deň,

v roku 2019 ste robili prieskum (prostredníctvom letákov/žiadostí o zriadenie prípojky)na optický internet aj v oblasti Tri Vody Malinovo/Most pri Bratislave. Kde sa dozviem informácie o tom ako dopadol, či plánujete zriadenie optického pripojenia v tejto lokalite.
      Vopred ďakujem za odpoveď.
    • Od servisak2432
      Dobrý deň. Mohli by ste už konečne zaplatiť človeka namiesto robotického MAREKA, za normálneho človeka a šetriť na iných miestach a nie na ľuďoch čo vytvárajú hodnoty. Dnes mi napríklad už dvakrát vypadol INTERNET, . Načo tu oblbujete normálnych pracujúcich ľudí aby si dali zriadiť INTERNET od Vás,keď to u Vás ide len pol hodinu aj to s problémom.Od 27.2. nahlasujem poruchu výpadku telefónnej linky  a trvá to do dnešného dňa. Začalo to Dňa, 27.2,31.3,31.3,31.3,6.4,19.4,12.5,30.5,31.5,1.6,1.6,11.6,15.6 a dnes  mi 2x vypadol INTERNET A PEVNÁ LINKA o 22:50-22:52hod, stačí Vám to? kašlem na takúto spoločnosť. A vy ešte požadujete načas zaplatiť faktúru , za takéto služby.Niekto tam u Vás nemá isto chrbtovú kosť ako sa hovorí. Prajem pekný deň. Zatial ešte Váš klient. PS: už nie dlho.
    • Od marek212521
      Dobrý deň, mám pár dní internet od Telekomu a chcem sa spýtať na nejakú formu kontroly. Pretože vyhľadávač na PC mi nechce nájsť bežné stránky na internete, či sú to názvy seriálov, zubárov a iné bežné veci na internete, ktoré by nemali podliehať rodičovskej kontrole. Rodičovskú kontrolu som vypol a na mobilnom zariadení mi vyhľadá čokoľvek čo potrebujem, ale na PC sa nič nezmenilo, pri bežných stránkach vypíše že adresu IP servera sa nepodarilo nájsť.