OPTIKA ALEBO VDSL

Otázka

• 0

Dobrý...chcel by som sa opýtať či pripravované služby v obci Čirč budú: optický internet alebo optika k domu (VDSL)... ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 1

Dobrý...dnes mi len tak prišla SMS že mi bol navýšený balík S na balík L...žiadne zmeny som nežiadal...teraz mi to ide do 40mb/s čiže sa mi zvýšila rýchlosť (doteraz som mal ADSL a bolo to pomalé asi 8mb/s)...k ostatným domom robia podzemné prípojky a dávajú malé skrinky pred dom...ja bývam na vedľajšiej ulici a tu nám dávali káble po stĺpoch...zatiaľ žiadne prípojky nerobili...myslíte že budeme mať FTTH v najbližšiej dobe? lebo zatiaľ to vyzerá že je to len optika k domu (VDSL)...ďakujem

aj optiku mozu tahat po stlpoch.. ked robia v dedine optiku predpokladam ze pokryju nou casom celu obec..a ano asi vas automaticky migrovali na rychlejsiu technologiu VDSL

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý...chcel by som sa opýtať či pripravované služby v obci Čirč budú: optický internet alebo optika k domu (VDSL)... ďakujem

bude to FTTH

Editoval/-a filipec12

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

bude to FTTH

Dobrý...dnes mi len tak prišla SMS že mi bol navýšený balík S na balík L...žiadne zmeny som nežiadal...teraz mi to ide do 40mb/s čiže sa mi zvýšila rýchlosť (doteraz som mal ADSL a bolo to pomalé asi 8mb/s)...k ostatným domom robia podzemné prípojky a dávajú malé skrinky pred dom...ja bývam na vedľajšiej ulici a tu nám dávali káble po stĺpoch...zatiaľ žiadne prípojky nerobili...myslíte že budeme mať FTTH v najbližšiej dobe? lebo zatiaľ to vyzerá že je to len optika k domu (VDSL)...ďakujem

Editoval/-a FilipV

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od palculienka19
      Dobrý večer chcem sa spýtať ako máme predĺžiť viazanost magiotelevízia a internet 
    • Od chupsona
      Mám optický internet XL. Kým som mal PC napojený priamo sieťovým káblom na ONT, rýchlosť bola ako má byť, 600mbit. Po tom čo som potreboval vlastný router, zavolal som a prehodili mi nastavenie (inak sa to nedá vraj) a mohol som zapojiť vlastný router (TP link: TL-WR1043ND). Rýchlosť je ale zrazu len cca 270mbit. Router je gigabitovy. Rýchlosť portov som testoval pri prenose súborov medzi dvomi počítačmi v sieti.(išlo to cca 880mbit) Zapojenie je teda: ONT z ktorého mi ide sieťový kábel do routra a odtiaľ ďalším káblom do PC.
      Kým som mal PC napojený káblom priamo do ONT rýchlosť išla v pohode. Viete mi poradiť čo s tým ? Čím to je ? V nastaveniach routru som nenašiel nič čo by malo rýchlosť obmedzovať. Počul som teóriu že telekom znižuje rýchlosť keď chce zákazník svoje vlastné zariadenie...
    • Od julohu
      Dobry den. Chcem sa opytat ze ci po vypovedi sluzieb (internet a pevna linka) mi ostane mailova schranka *@stonline.sk alebo sa zrusi. Popr. ci sa da riesit presmerovanie na inu schranku. 
      Vdaka
    • Od lukkoska
      Zdravím,

Vie mi niekto povedať, prečo Telekom obmedzil Netflix v Samsung Smart TV?
    • Od LTibor01
      Dobŕy deň chceľ by som sa spýtať ako viem otvoriť port na SpeedPort Entri I2 router ?