Opticky internet v Rajeckych Tepliciach

Otázka

• 0

Zdravím,

Nakoľko pred pár mesiacmi ste tu robili prieskum, chcem sa opýtať či plánujete v blízkej dobe pridať optickú sieť do Rajeckých Teplíc. Konkretne na ulicu Lúčky.

Ďakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

0 odpovedí na túto otázku

Na túto otázku nie sú zatiaľ žiadne odpovede.

Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od r.hlubinak
      Ahojte, mam taku otázku. Mam opticky internet XL 600/60 a teraz neviem ci je chyba na mojej strane alebo niekde inde, ale to slubovane dočasne zrýchlenie na 1Gbit u mna doteraz neprebehlo. Nieze by som to vylozene potreboval, ale chcel by som vediet kde moze byt problem. Zijem v panelaku, wifi modem mam si myslim slušný (Asus RT-AC87U), tak preco iny ano a ja nie. Dakujem za kazdu odpoved😊
    • Od Matus123456
      Dobry den,
      rad by som sa pripojil k optickemu internetu od Telekomu.
      Sme nova ulica 20 rodinnych domov v Dunajskej Lužnej na adrese Pri Kniežacích Mohylách. Na tejto ulici je spravená optika od Telekomu, zial nie je spravena odbocka do nasej slepej ulice.
      Zatial mame docasne spraveny satelit na TV, ale chceme v co najkratsom case prejst na kabel.

Aky je prosim postup?

Dakujem za odpoved.

S Pozdravom,
      Matus Sliacky
    • Od florasystem
      Chcem sa opýtať na dostupnosť optického internetu na Kamennej ulici v Žiline. Optiku tu budovali minulý rok ale na mape dostupnosti stále nie je.
    • Od MetaProx
      Dobrý deň, chcel by som sa spýtať či by bolo možné zriadiť optickú sieť v dome na adrese Ochtiná 113, ak áno, ako by asi vyzeralo zriadenie optickej sieťe?
    • Od Floppy
      Dobrý deň.
      Chcem sa spýtať, kedy bude na ul. Mlynská v Holíči v prevádzke optický internet. Minulý rok o tomto čase sa písalo do 100 dní. S touto informáciou som do internetu cez ADSL aj išiel. Využívam  internet, televíziu i pevnú linku. (internet chválabohu cez satelit) Mám viazanosť ešte okolo jedného roka, ale za moju doterajšiu službu od Vás už nebudem mať záujem. Moja otázka smeruje k termínu spustenia optiky. Jednoducho sa pýtam KEDY? Ďakujem za odpoveď.  
    • Od TheEragon
      Dobry den,
      Vedeli by ste mi prosim vas zistit kedy bude asi dostupna optika na ulici Andreja Sladkovica v Senci? Naokolo to uz je cele rozkopane, dakujem.