Magi go dvbt

Otázka

• 0

Dobry den. 

Chcem sa spytat ci nový magio go box ma aj dvbt2 tuner, ked je tam koncovka na koaxial? A ak ma ako sa nastavuje?

Dakujem za odpoved

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od dudohor
      Ahojte, prosim kedy bude opat magio go apka v apple store opat s funkciou air play? Dik
    • Od samomuransky
      Zdravím,
      aktivoval som si T-Dáta 25 ku ktorým je poskytovaná služba Magio Go Benefit - jej aktivácia sa mi zobrazuje aj v Telekom aplikácií. Nedarí sa mi ale prísť na to ako službu využiť, teda s akými údajmi sa prihlásiť do samotnej aplikácie Magio Go. Viete mi s tým prosím poradiť?

Ďakujem.
    • Od skeblo
      Mam aktivovany balik XL magio tv cez optiku a po prihlaseni na magio go mam teraz iba 20 kanalov. Pred mesiacom ich tam bolo viac okolo 60. Vdaka.
    • Od lukas9206
      Ľudia, máte niekto Xiaomi Mi Box S a funguje vám nová appka? Ja ju v obchode nemôžem nájsť. A keď stiahnem a nainštalujem apk. tak mám aplikáciu na výšku (na mobil) a nie na šírku pre TV. Stretol sa s tým už niekto? 
    • Od PeterMarosi
      Dobrý deň.
      Chcel by som sa spýtať: mám TV+Net cez optiku. Máme zatial v domácnosti jeden televizor, no chcely by sme aj do dalšej izby. Ako môžem preniesť signál bez káblov? Další magio box+powerline? alebo niečo iné? Dakujem.
      Peter
    • Od richard.novansky
      Bude magio go aj pre na LG televizor?  Prípadne termín