t-platby

Otázka

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Trojmiestne číslo na druhej strany platobnej karty.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od MiskaJarko
      Ako si tu pozriem podrobný výpis 
    • Od merreiderovaolga
      Dobrý deň,chcem sa opýtať a reklamovať cenu za hovory z čísla 0904***169, adresát Alexander Merreider  za obdobie  08.02.2020 - 07.03.2020 .Na faktúre za dané obdobie  bola fakturovaná  suma 23,35 eur a kedže bola nezvyčajne veľká  tak sme požiadali o detailný výpis -služby mobilných sietí. Z výpisu je vidno že bolo telefonované  dňa 25.02.2020  na číslo 0902***625  v trvaní 02:34:07. Je to moje číslo a  ja nemám v uvedený deň žiadny prijatý ani odmietnutý hovor. Chcem sa opýtať ako k tomu mohlo dôjsť a či sa to dá reklamovať aby nám bola tá čiastka odpustená.
      Pre bližšie vysvetlenie  volal mi manžel z čísla 0904***169 na moje číslo 0902***625.  
      Oľga Merreiderová.
      Dakujem.
    • Od chumak.anton
      Dobrý deň prajem. Volám sa Anton Čumak, využívam Vaše služby pod tel.číslom 0911 *** 094 a som členom v skupine Magenta s nazvom "Skupina-910***141”.
      Vo februári mi vypršala 2 ročná viazanosť. Vedeli by ste mi poskytnúť kontakt na osobu, ktorá spravuje našu skupinu a s ktorou by som mohol prejednať podmienky spolupráce na ďalšie obdobie?   Ďakujem
    • Od Supremebeng
      Zdravím...neviem kde sa stala chyba mam novy telefón od Vás aj s paušalom,ešte v stredu zhruba do 17:00 mi dáta normálne fungovali,odvtedy mi nefunguju faktúru som uhradil na nasledujúci deň,včera som vo Vašej aplikácií aktivoval balíček dát zadarmo,skúšal všetko v nastaveni dát,limity dát atď... reštartovať telefón no stále mi nefungujú pozeral som už všelikde ale nič...skúšam to takouto formou pretože pred pobočkami sú strašne rady...
    • Od lesyk1964
      ako zistím, kedy mi končí paušál, ak nemôžem navštíviť pobočku??????