optika - budovanie prípojka k domu cez spoločný pozemok

Otázka

• 0

Ak ide novobudovanú optickú prípojku k domu a ryha s káblom prechádza to cez pozemok ktorý vlastnia viacerí,, potrebuje ten čo prípojku chce súhlas všetkých vlastníkov spoločného pozemku?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

ano malo by to byt tak

Ak sú traja, nestačí súhlas dvoch? Že tretieho prehlasujú? Dá sa to u niekoho zodpovedného verifikovať? Napr. u niekoho z Telekomu?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od matusik484
      Dobrý deň
      Nechcel som na toto otvárať zbytočne novú tému, ale chcel by som sa poradiť či je momentálne lepšie podať žiadosť o pokrytie VDSL alebo Optiky FTTH ?
      Jeden pán mi písal že v aj v menšich obciach by sa mali budovať optické infraštruktúry.
      Ale pochybujem žeby kvôli niekoľkým podnetom začali to tu celé rozkopávať, takže myslím radšej na VDSL

Vopred Ďakujem !

• Od Patrik32
      ahojte
      mám optické pripojenie od Telekomu, je tam optický prevodník Huawei HG8240, za ním som mal svoj router Microtik, kedže má 10 rokov som sa rozhodol zakúpiť  TP LINK Archer 2300, je zapojený do portu internet, ale konektivita nejde.Čo robím zle? Je to podmienené registráciou MAC adresy alebo to nie je vhodný wifi router? Vopred ďakujem za odpovede
    • Od jes-eter
      Zdravím Vás, plánuje Telekom pokryť optikou aj Podhájsku ulicu v Budmericiach? Vďaka za odpoveď.
    • Od marbax37
      Dobrý deň chcel by som sa opýtať či sa plánuje v malom záblatí optika.časť je optikou pokrtá
      Chcem sa opýtať kedy sa optika dokonči všade

• Od kexo64
      Dobrý deň, chcel by som sa informovať kedy a či je plánovaná optika v obci Alekšince. Otázku dávam preto že už aj okolité dediny majú optiku a dokonca aj také ako Andač ktorý ma asi 200 obyvateľov.
      Ďakujem
    • Od burso1
      Dobrý deň,

v roku 2019 ste robili prieskum (prostredníctvom letákov/žiadostí o zriadenie prípojky)na optický internet aj v oblasti Tri Vody Malinovo/Most pri Bratislave. Kde sa dozviem informácie o tom ako dopadol, či plánujete zriadenie optického pripojenia v tejto lokalite.
      Vopred ďakujem za odpoveď.