Netflix - 600 mbs optika - sony tv a ps

Otázka

• 0

Zdravim. chcem sa opytat .... mam telekom optiku 600 a cez android tv sony mi nejde pripojit na netflix,furt vypisuje nejaky error nw 2-4 ... a to iste aj ked som to daval cez playko, ze nepripojilo na server.... problem s netom nie je... zaujimave je, ze ked som vytvoril mobilny pristupovy bod na mobile a skusil napojit tv na wifi na telefon z mojich dat tak tam mi netflix nacitalo.... takze je problem s optikou? .. pretoze kedysi ked sme mali VDSL pripojenie tam to islo tiez, .. .tak teraz neviem kde moze byt chyba..... niekde som cital ze sony zariadenia maju problem s tym a ze napr samsung funguje ok.. tak nejake rady? .. .ak mate s tym skusenosti dakujem :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 0

akurat citam na youtube pod nejakym videom , ako som pisal.. ze vytvorit si pristupovy bod cez data pripojit nato tv a po nacitani netflixu prepnut na vlastny net a ze mu to tak funguje, ma s tym niekto skusenosti?:D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

hej aj to som uz cital, len akurat posledny komentar ze mu blbni ine veci ked mu technik zmenil dns.. neda sa nejak to urpavit cez pc? win 10 64 bit cez nastavenia... na PC?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja mám ten istý problém už dva týždne a je to teda dosť otravné... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ja som mal problem s Netflixom na smart TV Samsung, vobec nesiel nacitat ziadny film, pomohli mi na zak,linke Samsungu, kde mi nadiktovali adresu DNS, po zmene a restarte  TV to uz ficalo okamzite.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ja som mal problem s Netflixom na smart TV Samsung, vobec nesiel nacitat ziadny film, pomohli mi na zak,linke Samsungu, kde mi nadiktovali adresu DNS, po zmene a restarte  TV to uz ficalo okamzite.

zmena DNS na Routri ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

nie, zmena DNS servera v sietovych nastaveniach na TV

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

nie, zmena DNS servera v sietovych nastaveniach na TV

v TV LG som zmenil a Netflix funkcny, dakujem vsetkym 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar
  • Podobný obsah

• Od ComfyKozy
      Dobrý deň,  ešte v marci tohto roku ste mi písali, že v Prešove na ulici Pod Táborom bude optický internet do 31.10.2021. Zatiaľ tam neprebiehajú žiadne práce. Tak sa chcem znova opýtať, kedy sa plánuje realizácia optického internetu na ulici Pod Táborom v Prešove?
      Ďakujem
    • Od Jurajb
      Zdravím,
      plánuje sa optika v obci Badín, okres Banská Bystrica a ak áno tak cca kedy ?
      Ďakujem
    • Od Tarantula52
      Ahojte prosím o radu už sa to tu riešilo niekoľko krát ale ani raz nedoriesene, je tu vôbec niekto z telekomu kto by reálne odpovedal na otazky❓
      Odkedy mam vás nový prémium router neustále mi ohlasuje z wifi zariadenia niekedy raz za dve hodiny niekedy každých 15 minút. Bol u mňa už 2 krat technik meneny optický kábel, 2 krat menené wifi-sagemcom f@st 5670 a stále to isté dookola. Predtým používané zariadenie úplne bez problémov fungovalo musí byť teda dačo v tom zariadení zle nastavene o com zjavne v Telekome nevedia ( aspoň sa tak tvária ) budem vďačný za akúkoľvek radu lebo už to nedávam 😂🙏
    • Od Tommy753
      Dobrý deň, chcem sa spýtať  kedy bude dostupné optické pripojenie v obci Mojzesovo? Výkopové práce už v obci prebehli. Ďakujem za odpoveď.

• Od jakubsnv
      Dobrý deň, 
      chcel by som sa spýtať kedy sa plánuje začiatok výstavby optickej siete v Spišskej Novej Vsi - na ulici Považská 872/11

Ďakujem za skorú odpoveď