Netflix - 600 mbs optika - sony tv a ps

Otázka

• 0

Zdravim. chcem sa opytat .... mam telekom optiku 600 a cez android tv sony mi nejde pripojit na netflix,furt vypisuje nejaky error nw 2-4 ... a to iste aj ked som to daval cez playko, ze nepripojilo na server.... problem s netom nie je... zaujimave je, ze ked som vytvoril mobilny pristupovy bod na mobile a skusil napojit tv na wifi na telefon z mojich dat tak tam mi netflix nacitalo.... takze je problem s optikou? .. pretoze kedysi ked sme mali VDSL pripojenie tam to islo tiez, .. .tak teraz neviem kde moze byt chyba..... niekde som cital ze sony zariadenia maju problem s tym a ze napr samsung funguje ok.. tak nejake rady? .. .ak mate s tym skusenosti dakujem :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 0

akurat citam na youtube pod nejakym videom , ako som pisal.. ze vytvorit si pristupovy bod cez data pripojit nato tv a po nacitani netflixu prepnut na vlastny net a ze mu to tak funguje, ma s tym niekto skusenosti?:D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

hej aj to som uz cital, len akurat posledny komentar ze mu blbni ine veci ked mu technik zmenil dns.. neda sa nejak to urpavit cez pc? win 10 64 bit cez nastavenia... na PC?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja mám ten istý problém už dva týždne a je to teda dosť otravné... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ja som mal problem s Netflixom na smart TV Samsung, vobec nesiel nacitat ziadny film, pomohli mi na zak,linke Samsungu, kde mi nadiktovali adresu DNS, po zmene a restarte  TV to uz ficalo okamzite.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ja som mal problem s Netflixom na smart TV Samsung, vobec nesiel nacitat ziadny film, pomohli mi na zak,linke Samsungu, kde mi nadiktovali adresu DNS, po zmene a restarte  TV to uz ficalo okamzite.

zmena DNS na Routri ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

nie, zmena DNS servera v sietovych nastaveniach na TV

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

nie, zmena DNS servera v sietovych nastaveniach na TV

v TV LG som zmenil a Netflix funkcny, dakujem vsetkym 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od matus_gabris
      Dobrý den
      Chcem sa spýtať či má niekto neake informacie ohladom buducnosti internetu na Slovensku.Realizacia optiky do dedín,zrýchlovanie vdsl,zapojenie vdsl pre všetkych kde nemože byť optika atd.Ak by ste mali odkaz na neaky článok kde sa dočitam všetko o internete,telekome,ako sa realizuje atd všetko proste tak to hodte do komentu.
      Dakujem
    • Od Sgmirror
      Ahoj, kolise sila signalu wifi. Extrem je v najvacsej vzdialenosti od routra, kedy sila padne z tristvrte na nulu. Nastavil som vysielac tak aby dochadzalo k najnizim ruseniam. Mam to na optike, vysielac ide iba na 2 Ghz Cital som starsie prispevky, kde ludia opisuju podobne problemy. Uspokojili sa s odpovedami ze pasmo je rusene. Zaujimave je, ze ked vyskusam ,,prenosny mini router ,, nic take sa nedeje....ten ma iba vstavanu antenu.... V telekome odporucili iny router, najlepsie na 5 Ghz...samozrejme za vyssi mesacny doplatok, alebo zapojit k zariadeniu svoj silnejsi router. Telekom prispieva k tvorbe elektrosmogu? Najhorsie to bolo,ked som mal router nastaveny na automaticke nastavenie kanalov.V podstate ma nutia odist ku konkurencii. Najviac ma na tom stve, ta zadubenost...nikto to nedojde premerat ani skontrolovat. Staci mozno dodavat ine zariadenia. V podstate ma dnes v Telekome slusne poslali do ...prec....
    • Od Marekpokus
      Dobrý deň chcem sa opýtať či sa bude rozširovať pokritie optickeho internetu Aj na Piešťany hurbanovu ulicu ďakujem 
    • Od x-man2
      Dobry den,
      chcel by som sa opytat, ci je mozne na router Sercomm Speedport+ , alebo aky kolvek iny sparovat do jedneho routera sluzbu magio tv cez dsl a do routra pustit internet od ineho poskytovatela internetu cez kabel. A takto zostavenu siet posielat na poshodie cez powerline dvoj portovy, kde si to potom zase rozdelia jeden do magio boxu a druhy do switcha.
      Pripadne, ci vsetko dat do switcha a zariadenia si to rozdelia, alebo ako? Ci Magio boxu funguju ako Magio go a potreguju len data? Skratka mi ide to, ze na danom mieste je slabe DSL a ide tam horko tazko 1x full HD magio TV + 1x SD a uz nevychadza na internet a ten mam od Swan LTE  a chcem to pomocou 4x Powerlinov rozniest po dome. Takto mam 2x Powerline na magio a samostatne wifi pre internet.
    • Od Milo Minderbinder
      Zdravim,
      mam odvcera spojazdneny opticky internet (XL balicek v akcii 'viac za menej').
      Dodany router je v bridge mode, vsetko funguje ako ma (vratane port forwardingu a aj VPN), stale vsak laborujem s rychlostou downloadu.
      Mam v dome natiahnute 5E kable, ktore by mal zvladat 1Gbps (jeden taky ide z dodaneho Telekom routra do WAN  portu routra na mojej strane), avsak maximalna rychlost na download strane je max. do 150 Mbps (po kabli a aj na 5Ghz ac wifine). Neviem, ci to je v kabli resp. este v moznych doladovackach na strane Telekomu (upload je krasnych 60 Mbps) ... akakolvek skusenost alebo rada urcite potesi.
      Skusim sa mozno este pohrat a pripojit laptop cez broadband PPPoE priamo do dodaneho routra cez 5E alebo 6-kovy FTP kabel ...
      Dik