Magio Archiv (SD)

Otázka

• 0

Dobry mna by zaujimalo kedy uz konecne bude Magio Archiv v HD kvalite. Na dnesnych TV sa na SD neda pozerat ved to je katastrofa ten obraz nehovoriac o tom ze zakaznik si za archiv este musi aj platit. Uz 4 roky dozadu mi operator ked som volal na zakaznicku linku povedal ze sa uz na tom pracuje, ale zatial nic. Nehovoriac ze dnes uz vacsina internetovych televizii ma archiv v HD kvalite a bez poplatku alebo za podstane nizsi poplatok. 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Ak sa pytas na HD archiv pre kanaly ako Jednotka, Dvojka, JOJ, Markiza a podobne, tak to uz davno je. Za doplatok...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A nie je to trochu malo na plateny archiv? Vsetky ktore su na Magiu vysielane v HD by mali mat aj archiv uz v HD. Okrem toho by sa mohol aspon postupne archiv rozsiropvat aj o nove kanaly, ktore este archiv nemaju (napr. Viasat History -  to dokonca ma v EPG aj priznak ze je v archive a pritom nie je, a hodili by sa stanice ako NGC, Spektrum HOME, FineLiving, Prima ZOOM, atd... )

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Prihovaram sa za uplne prekopanie archivu, vobec by sa nemal delit na hd a sd stanice. Takisto 6€ za archiv je extrem. Dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

súhlasím, cele zle, platím si ten za 6€ lebo na 65pal TV sa SD archiv nedá pozerať, ale páni z Telekomu hallo - 6€  v tejto dobe?  zmeniť a prekopat celý archív a ceny DOLE!, povedal by som SD archiv grátis a aspoň 14 dní a HD max 2€  samozrejme 14 dni, nie smiešnych 7dni

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od mudroncik
      Technik mi po poslednom zásahu u mňa doma vymenil box Arris za Motorolu vip2262. Arris keď som vypol, tak napr. na druhý deň som na jeden šťuk ho zapol a hneď išiel obraz zvuk. Táto Motorola vip2262 keď ju zapnem, tak sa desiatky sekúnd spúšťa modrá obrazovka, blikanie diódy, logo Telekomu a potom sa vypne do červenej LEDky. Musím box zapnúť ešte raz a zas dlhé sekundy nabieha s logom telekomu a pripája sa na sieť a potom až normálne nabehne obraz zvuk. Akoby sa vždy vypol do hlbokého spánku, ale prestavenie tejto funkcie v Menu box neponúka. Viete niekto čo s tým?
    • Od homeuser
      Mám doma vlastný router (mikrotik) pripojený za ONT v bridge mode. Nakonfiguroval som na WAN interface PPPoE , NAT a FW. Internet mi funguje. Je možne na môj router pripojiť aj Magio set topbox?
    • Od sisa2610
      Cca od 14.6.2021 vobec nefunguje teletext na ziadnom kanali. Tlacitko TXT predtym fungovalo na vsetkych kanaloch, ktore maju teletext, ale teraz nereaguje vobec nikde. Je chyba v set top boxe alebo v prenose signalu?
    • Od Galaxymanko
      Zdravím, 
      takže v poslednej dobe mi krásne išlo Magio GO stiahnuté z Google Play Store rovno v Smart TV a zrazu mi tam dnes vyhodilo hlášku: 
      Použité prihlasovacie údaje sú správne, ale služba Magio GO TV je dostupná len pre Magio GO TV (set-top box) a pre mobilné zariadenia (mobil alebo tablet).

Zmenilo sa niečo, pôjde to ešte alebo takto idete nútiť ľudí do Magio boxov? 
    • Od IvanBilohuscin
      Zdravím. Mám optické pripojenie internet + 2x Magio Box. Zo začiatku všetko išlo v poriadku. Teraz mi druhý Magio Box pri zapnutí vypisuje "pripojenie k internetu zlyhalo, skúste znova." Asi po 50 reštartoch to nabehne, ale je to extra otravné. Čo môže byť problém? Pripojil som druhý magio box vlastným káblom pri samoinštalácii, ale zo začiatku všetko šlo normálne a ide aj teraz po X reštartoch. Ďakujem. 
      Bilohuščin
    • Od marek.novak
      Dobry den,
      v obci Jarna, miestna cast Cifer realizujete vykopove a zmene prace s tahanim optickych kablov. Na hranici pozemku uz mame osadeny stlpik s ukoncenim. Chcem sa spytat, kedy asi ocakavate ukoncenie prac? Majitelov jednotlivych nehnutelnosti budete obvolavat alebo si to mame nejakym sposobom sledovat a nahlasit sa?
      Dakujem
      Marek