Magio Archiv (SD)

Otázka

• 0

Dobry mna by zaujimalo kedy uz konecne bude Magio Archiv v HD kvalite. Na dnesnych TV sa na SD neda pozerat ved to je katastrofa ten obraz nehovoriac o tom ze zakaznik si za archiv este musi aj platit. Uz 4 roky dozadu mi operator ked som volal na zakaznicku linku povedal ze sa uz na tom pracuje, ale zatial nic. Nehovoriac ze dnes uz vacsina internetovych televizii ma archiv v HD kvalite a bez poplatku alebo za podstane nizsi poplatok. 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Ak sa pytas na HD archiv pre kanaly ako Jednotka, Dvojka, JOJ, Markiza a podobne, tak to uz davno je. Za doplatok...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A nie je to trochu malo na plateny archiv? Vsetky ktore su na Magiu vysielane v HD by mali mat aj archiv uz v HD. Okrem toho by sa mohol aspon postupne archiv rozsiropvat aj o nove kanaly, ktore este archiv nemaju (napr. Viasat History -  to dokonca ma v EPG aj priznak ze je v archive a pritom nie je, a hodili by sa stanice ako NGC, Spektrum HOME, FineLiving, Prima ZOOM, atd... )

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Prihovaram sa za uplne prekopanie archivu, vobec by sa nemal delit na hd a sd stanice. Takisto 6€ za archiv je extrem. Dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od TheSalko2
      Chcel som naplanovat nahravanie programu “Arena J. Soukupa”.
      Zacal som vyhladavat, zadal som “ARENA” a nic relevantne to nenaslo. Prikladam obrazky. 
      Cez sprievodcu tento program viem najst, davaju to zajtra na TV Barrandov. 
      Vysvetli mi niekto kompetentny, co je rozbite? 
      PS: cele TV Barrandov povazujem za odpad, ale udajne zajtra je hostom Pavel Novotny, tak ocakavam riadny masaker

• Od slivi333
      Stanice Barandov spustili vysielanie v HD kedze uz maju pri logu HD kedy v magiu zaradite aj HD a nie len SD tychto stanic???
    • Od jfirkal
      Dobrý deň, chcem sa informovať, ako sa má pripraviť elektroinštalácia pre magio SAT. Ak chceme mat na chalupe viac tv, či ku satelitu (vonkajšej anténe) je potrebné dotiahnuť počet káblov, koľko plánujeme má tv prijímačov, alebo stačí jeden, ktorý sa v chalupe rozvetví na požadovaný počet tv. Dakujem. 
    • Od 112030888
      Práve som vyhotovila objednávku na "chytrý balík" - predĺženie. Pomýlila som sa vo výbere voľného programového balíčka. Namiesto  balíčka "voľný čas" by som chcela balíček "štýl a fakty". Je to možné zmeniť? Číslo mojej objednávky je 1-769114010402. langova.k@stonline.sk

• Od 180860738
      Dobrý deň.
      Zasekáva sa mi obraz na všetkých kanáloch po ich spustení idú len 15 sekund a sa zaseknú aj so zvukom. Mám v druhej izbe druhý Tv z toho istého zdroja a tam ide všetko ok. Skúšal som prehodiť Magio box, ale tam chyba nieje. Na druhom Tv ide bez problémov. Ešte podotýkam, že príjem z anteny na tom Tv funguje ok. Neviem si to vysvetliť. 
    • Od tamion2411
      Zdravim, viete mi poradit, ci sa da po 3 mesacnej zvyhodnenej cene  balicek L (TV + internet) niekde v aplikacii znizit na balicek M? Aby dalej viazanost nepokracovala s balickom L, osobne to momentalne nevybavim.