Otázka

• 0

Otázka, prečo nejde zapnúť niektoré regionálne TV, zaujíma ma hlaven TV Hronka

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

0 odpovedí na túto otázku

Na túto otázku nie sú zatiaľ žiadne odpovede.

Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od em.jarosova.
      Dobrý deň,
      máme u Vás zakúpenú službu chytný balík na pevnú linku, magio TV a magio internet.. Zmluva platí do 24.4.2021. Mám 2 problémy:
      1./ Už asi 4 mesiace nám dobre nefunguje ovládač na TV programy. Prosím, aby ste nám poslali nový TV ovládač.
      2./ Nefunguje nám telefón na pevnú linku. Chcem sa opýtať, či musíme čakať až do apríla 2021, kedy nám končí zmluva, pretože by sme chceli zrušiť pevnú linku a zostali by sme iba pri        Magio TV a internete.
      Ďakujem za skorú odpoveď.

Emília Jarošová 

• Od elektrolackovic
      Dobrý deň dá sa znížiť v magiu sat z balíkal L na balík základný M
    • Od DuskyToth
      Dobrý deň, 
      Mame doma Magio TV cez opticky kábel na niekoľkých TV. Spracovanie signálu realizuje set top box - Magio Box Motorola VIP1002/VIP1002ESL. Všetko funguje ale zakúpil som novy Samsung smart TV so smart ovládačom pričom Smart TV ponúkla možnosť vybrať si z dodávateľov produktov ktorý používam - Orange, Skylink, DIGI, UPC, atď. a taktiež T-Home. Voľba T-Home nefunguje a iné Telekom/Magio možnosti tam nie sú. Chcem sa opýtať, je kompatibilný magio set top box so smart tv a smart ovládačom? Je nejaký typ produktu ktorý viem vyhľadať aby šlo ovládať set top box cez TV? Alebo musím naďalej použivať 2 ovládače? Alebo ešte je možnosť Magio GO, pričom mi je set top box k ničomu.
      Ďakujem
    • Od pemalin
      Zdravim, magio box Arris s HDD sa mi sam od seba vypne, vpredu sa rozsvieti len cervena kontrolka a na nic nereaguje, ani na ovladac, ani na restart vzadu. Ak je vypnuty aspon hodinu a odpojeny od prudu, tak sa nahodi a ide zas nejaku polhodku. Nejake rady, skusenosti? Dik
    • Od Tinoj
      Ahojte,
      tento týždeň nám prišliel do pošty formulár, že v obci plánuje Telekom vybudovať optickú sieť. Dalo by sa nejak bližšie prezistiť informácie, kedy plánujú výkopové práce a podobne?
      Vopred vďaka za odpoveď  
    • Od sneiper
      Zdravím.
      Je možné sledovať magio tv aj na inom iptv boxe ako je magio box od telekomu