Otázka

• 0

Dobrý deň.

Včera som si cez telekom.sk objednal HBO+HBO GO. Chcel by som sa spýtať, či ma bude niekto kontaktovať alebo či mi to automaticky nabehne. A hlavne ma zaujímajú termíny, nakoľko aj pri optike bolo potrebné urgovať, aby som bol pripojený. Ďakujem 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Na televizii to nabehne automaticky na druhy deň,ale je potrebne reštartovat magio box.HBO GO si musiš aktivovat sam.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od KnEzL5
      Dobry den,

Chcel by som sa spytat ci aj nekto dalsi eviduje problem v EPG.
      Program uvedeny v EPG nesedi s tym co prave teraz ide v TV.
      Problem je priblizne od asi 2 tyzdne mozno viacej, vdaka tomu sa nenravaju ani presne nahravky.
      Skusil som resetovat aj box, ale nepomohlo.

Dakujem za odpoved.
    • Od x-man2
      Dobry den,
      chcel by som sa opytat, ci je mozne na router Sercomm Speedport+ , alebo aky kolvek iny sparovat do jedneho routera sluzbu magio tv cez dsl a do routra pustit internet od ineho poskytovatela internetu cez kabel. A takto zostavenu siet posielat na poshodie cez powerline dvoj portovy, kde si to potom zase rozdelia jeden do magio boxu a druhy do switcha.
      Pripadne, ci vsetko dat do switcha a zariadenia si to rozdelia, alebo ako? Ci Magio boxu funguju ako Magio go a potreguju len data? Skratka mi ide to, ze na danom mieste je slabe DSL a ide tam horko tazko 1x full HD magio TV + 1x SD a uz nevychadza na internet a ten mam od Swan LTE  a chcem to pomocou 4x Powerlinov rozniest po dome. Takto mam 2x Powerline na magio a samostatne wifi pre internet.
    • Od iTeM23
      Zdravím Vás!Dnes som dostal upozornenie,že mi končí viazanosť na internet magio tv.Chcem to predľžiť,ale!Ja som od začiatku telekom klient-tv,internet a mobil.To je už cca.15 rokov!
      Mám inernet magio tv,ale mám aj mobil,za obe služby zvlášť platím,skoro 60eur.Nedalo by sa to spojiť,internet/tv+mobil?To by bola zaujímavá ponuka/balíček!
      Ďakujem!
    • Od gabrielmede
      Dobry den 
      chcel by som sa informovat ohladom pokazeneho ovladaca ako postupovat ?
      Funguju len urcite tlacitká. Prosim o vymenu.
      Dakujem za odpoved
    • Od estange
      Chcem sa spytat ci novy prigram arene sport bude nahradzovat digisport 5 lebo teraz mam arenasport namiesto digi5 .dakujem