Ako zruším magio go ?

Otázka

• 0

Dobrý deň,

Po ukončení paušálu a následnom prejdení na easy pecka, mi prichádzajú faktury na zaplatenie poplatku za magio go v sume 4,45 € - aj keď som ho nikdy nevyužil a nepoužíval. Ako to zruším ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Zastav sa osobne alebo zavolaj na 0800123456 a pomozu ti.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od sonakoisova
      Dobrý deň, od 7.12.2019 mám službu I-net a TV "L", dostala som aj SMS-ky. V jednej je login a heslo, v druhej je ID pre aktivovanie a dokončenie služby Magio Go. Nič z toho mi ale v aplikácii pre prihlásenie sa nefunguje. Ani e-mail s heslom, ani zadanie ID ... nič. Stále mi vyhadzuje, že je nesprávne buď meno, alebo heslo. Už som v koncoch, neviem, ako si službu aktivovať. Robím to nastavenie priamo na telke cez aplikáciu. Budem vám veľmi ppvďačná, keď mi poradíte a pomôžete.
    • Od Miroslav_Lalik
      Zdravím, 
      funguje magio go TV Box aj bez Magio TV???
    • Od PesBruno
      Dobrý deň , rád by som vedel kedy budú k dispozícii Magio go boxy. Lebo od decembra 2018 dočasne vypredané je už dosť dlhá doba .  Lebo  termín dočasne  mi nerobí dobre. Lebo sovietske vojská  boli tiež umiestnené na našom území dočasne .
      S pozdravom
      Feriančik
    • Od kmetekova
      Dobrý deň,
      nejde mi korektne archív, pri niektorých reláciách píše Neznáma chyba. Už som aj preinštalovala Firefox a neopravilo sa to. Pozerám Magio GO na notebooku.
      Kmeteková

• Od Miroslav_Lalik
      Dobrý deň,
      chcem sa spýtať:
      mám pevnú linku, magio go, mobil a chcel by som využívať Magio GO TV Box. Je to možné a ak áno, aké sú ceny???