Samsung galaxy watch Active 2

Otázka

• 0

Zdravim máťe Samsung galaxy watch active 2 aj v čiernej farbe ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Ahoj @Tomas_K,

Samsung galaxy watch active 2  máme len v ružovej farbe.

Pekný deň

Terka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Peknýdeň,  môžete mi prosím poslať aktuálnu ponuku watsch hodiniek (aj s fotkou), ktoré si môžem momentálne zobrať namiesto mobil k novému paušálu. Ďakujem Martina

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Ivan Mečiar
      Dobrý deň, chcem sa opýtať, kedy budú opäť dostupné k paušálom hodiny Apple Watch 5 44mm?
    • Od Anton.Kultan
      Dobrý deň , kedy budú v Telekome tieto hodinky s eSim ?
    • Od Andrej1311
      Dobry deň 
      Chcem sa spýtať či by sa dalo dat do mojho pausalau m tie hodinky huawei aj ked som na ten pausal bral tekefon vyuzil som tu akciu huawei p20lite plis ten tablet a teda ci je to možné za tu cenu aka je uvedena k pausalu L alebo len za plnu cenu  s ici mozem kúpiť. 
      Dakujem
    • Od Miška
      Ahojte, 
      od 11.02.2020 si môžete na našich stránkach predobjednať nový Samsung Galaxy S20, S20+ alebo S20 Ultra 5G. A pokiaľ stihnete predobjednávku do 08.03.2020, môžete mať nový Samsug aj s bonusom, slúchadlami Samsung Galaxy Buds+. 
      Ako to funguje? Každý zákazník, ktorý si v období od 11.02. do 08.03.2020 predobjedná zariadenia Galaxy S20+ alebo Galaxy S20 Ultra 5G na našich stránkach a v tom istom období sa predregistruje na stránke www.samsung-bonus.eu, získa ako bonus slúchadlá Galaxy Buds+. Viac o uplatnení bonusu nájdete tu.

Pozor! Bonus k predobjednávke sa vzťahuje len na predobjednané zariadenia Galaxy S20+ a Galaxy S20 Ultra 5G. Bonus sa nevzťahuje na model Galaxy S20. 
    • Od hackra
      Zdravím,
      len ma zaujíma kedy Telekom sprístupní aktualizáciu na Android 10 pre Samsung Galaxy S9, model SM-G960F. Ostatní operátori už update ponúkajú...
      Za odpoveď vopred ďakujem.
      Radovan