Samsung galaxy watch Active 2

Otázka

• 0

Zdravim máťe Samsung galaxy watch active 2 aj v čiernej farbe ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Ahoj @Tomas_K,

Samsung galaxy watch active 2  máme len v ružovej farbe.

Pekný deň

Terka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Peknýdeň,  môžete mi prosím poslať aktuálnu ponuku watsch hodiniek (aj s fotkou), ktoré si môžem momentálne zobrať namiesto mobil k novému paušálu. Ďakujem Martina

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Moc ich tam bohužiaľ nie je. Tiež som chcel hodinky ale veľmi slabý výber. Dúfal som v Active 2 vo viacerých verziách, alebo aspoň jeden typ pre ženy jeden pre mužov, ale je to bieda. Chcelo by to info či neplánujú v blízkej budúcnosti nejaké pridávať. Posledné Fossil  gen 5 s WearOS alebo viac druhov Galaxy Active 2. Keď už tu môže byť kávovar k paušálu, tak už by mohol byť aj väčší výber hodiniek.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Mirec4167
      Dobry den, budete mat v ponuke Samsung Galaxy A21 a A41? Ak ano, mozete uviest od kedy? Dakujem
    • Od DominikGalovic
      Dobrý deň,Samsung už pred týždňom vydal aktualizáciu na android 10 pre a50ku,kedy sa dočkáme aj my čo máme telefón od vás?! 
    • Od maria.medlova
      Dobrý deň, máme problém so silou mobilných dát, teda s pripojením na mobilnu sieť. Je to na chate v lokalite Látky-Prašivá .
      Vedeli by ste poradiť čo s tým.?
    • Od ARpicur
      Dobry den,
      chcel by som sa Vas opytat, chysta Telekom uz konecne aj na Slovensku spustit e-sim podporu pre Apple Watch LTE? Susedne Madarsko ho nedavno spustilo aj u T-Com.
      Dakujem
    • Od dododanken1262
      zdravim.chcem sa spytat preco telekom predava galaxy s10+ za 850e,ked v klasickej predajni sa da kupit za 600e?
    • Od yanko45
      Ahoj chcem sa spytat mam paušál ano m dáta mam narok na telefón ale ked dam ze chcem kupit samsung galaxy a20e tak mi vypíše ze nemám nárok na predĺženie zmluvy ako to je? Pisal som do telekomu email a povedali že mam narok na telefón ale neviem ako ho objednať cez web mam zaujem o samsung galaxy a20e.