zapojenie

Otázka

• 0

dobry den zabudol som zaplatit fa a odpojili ma dnes som ju hned uhradil kedy budem zapojeny 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

posli ju na email pohladavky@telekom.sk

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Stanislav_Horvath
      Zdravím do teraz mi chodí za mobilný paušál klasická papierova faktura a chcem sa spýtať ako si mám aktivovať elektronicku faktúru a budem môcť platiť za paušal online na telekom aplikácii v mobile online kartou ??
    • Od LenkaGandzalova
      Dobrý deň,

chcem si aktivovať elektronickú faktúru, mám to urobiť mailom alebo môžem aj takto?

• Od bonye
      Prosím Vás nedostal som od 22.12. ešte faktúru. Akým spôsobom si mám overiť prečo ju ešte nemám? Tu na web stránke nevidím žiaden email. Na čísle 0800123456 neviem ako sa spojiť s operátorom. Taká voľba tam nie je.
    • Od reviicek
      Dobrý deň su mi účtované poplatky za SMS a pritom som žiadnu SMS neposlal. To iste minuly mesiac. Komunikujem  vyhradne cez messenger popripade cez iMessage. Nedávno som prešiel od konkurencie ku Vám a tam sa mi nikdy takýto problem nestal.  Používam ten istý telefón ako predtým vymenil som iba sim ale nastavenia sa nemenili... aktuálne  mi je účtovaná SMS do zahraničia rad by som vedel na aké číslo bola ta SMS poslaná poprípade obsah správy by ma zaujímal. Ďakujem 

• Od kalinay44
      Dobrý deň.vcera som zaplatil jednu faktúru na telefónne číslo 0910500506.musim zaplatiť aj druhú novú faktúru aby ma opäť pripojili?lebo som úplne bez signálu.nemozem ani prijímať sms ani hovory.dakujem