Dlhoročný zákazník

Otázka

• 2

pekný deň

som sklamaný ako dlhoročný zákaznik Telekomu !!!

V mesiaci 12.2019 končia viazanosť dve telefónne čísla. Očakával som pri predlžení viazanosti a zmenu paušalu z Happy na ANO o niečo lepšie podmienky ako je možne si dohodnúť cez infolinku, alebo osobne na stránkach telekomu.

Na infolinke bolo povedané či nový či starý dlhoročný zákaznik Telekomu je to jedno aj ked predpokladaju odliv zákazníkov.

som znechutený , sklamaný a zvažujem zmeniť operátora .

odpoveď sa páči : 4 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

27 odpovedí na túto otázku

• 0

Tak zľavu mi dali,ale nezobral som to  Áno L za 24€ s DPH s viazanosťou je stále veľa. Prechádzam na Orange ( Funfón). Kebyže dnes  opäť mi zavolali,že mi ponúkajú Áno L za 21€ ( prižmuril by som okolo a zobral by som to). V. Telekome mám,ešte jeden paušál Happy L  a končí mi viazanosť 20. Februára. Tak uvidím..

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V Telekome mám aktuálne dve Happy L paušály ( jeden,už v stredu bude v Orangei ( Funfón). Som ich dlhoročný zákazník platiaci faktúry načas  a nikdy nemali problémy so mnou,žeby ma museli odpájať z prevádzky kvôli neplateniu faktúr!!! Pred  pár dňami mi volali,že mi ponúkajú Áno L za 24€ s DPH s viazanosťou bez telefónu. Toto som odmietol... Po  prenose čísla mu volali opäť z Telekomu. Ponúkali mi opäť Áno L za 24€ (zľava 20%) s DPH samozrejme s viazanosťou bez telefónu.  Nič výhodnejšie mi neponúkali . To mi  nemohli ponúknuť  Áno L za 21€ s DPH ( zľava 30%)? Urobiť kompromis?! Viem niektorím dávajú Áno L za 18€ s DPH samozrejme s viazanosťou bez telefónu. Stačilo im povedať,že mi zľavu dajú 30%( 21€s DPH samozrejme bez telefónu,ten som nechcel) a viac mi nemôžu dať,že je to posledná ponúka. Áno viem,že za 18€ s DPH samozrejme bez telefónu by mi nedali,ale pri cene 21 € s DPH samozrejme bez telefónu by ma boli zlomili).  Skrátka Telekom nechcel ustúpiť vôbec,ani  platiacému zákazníkovi a pritom by som nemal problém s viazanosťou 24 mesiacov. Telekom nebol schopný urobiť kompromis... 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar