Dlhoročný zákazník

Otázka

• 2

pekný deň

som sklamaný ako dlhoročný zákaznik Telekomu !!!

V mesiaci 12.2019 končia viazanosť dve telefónne čísla. Očakával som pri predlžení viazanosti a zmenu paušalu z Happy na ANO o niečo lepšie podmienky ako je možne si dohodnúť cez infolinku, alebo osobne na stránkach telekomu.

Na infolinke bolo povedané či nový či starý dlhoročný zákaznik Telekomu je to jedno aj ked predpokladaju odliv zákazníkov.

som znechutený , sklamaný a zvažujem zmeniť operátora .

odpoveď sa páči : 4 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

27 odpovedí na túto otázku

• 2

To iste, viac ako 20 rokov v Telekome a ziadne vyhody. Otras

odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Je to naozaj smutné. Namiesto zliav ponúkajú haraburdy.... Asi je lepšie investovať do pompéznej reklamy ako do zákazníka....

Editoval/-a sitarzoran
odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

@Juraj0506 ako ozvali sa dnes sme dali jendu cislo na prenos . Dost uvazujem aj nad ďalším síce tam ma este viazanosť ale pokuta tam je už minimálna keďže tam nebol ani telefon k paušálu 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Od včera ide prenos ku konkurencii. Dnes sa neozvali,ak sa neozvú zajtra tak,už určite sa neozvú vôbec. Čoskoro totiž budem u konkurencii. Veľmi tomu neverím,že sa,ešte ozvú z retenčného oddelenia Telekomu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Presne tak, ja som dal tiež prenos čísla po niekoľkých rokoch s paušálom v Telekome, od ktorého využívam aj služby internet a TV, kde mi zavolali s ponukou neobmedzené volania, sms a 10GB internetu v cene 24.-€, čo som neakceptoval, takže cca po 12 rokoch sa lúčime. Je mi ale veľmi smutno z toho, že mám kolegov a známych, ktorý do Telekomu prešli v mesiacoch október - november a túto ponuku zobrali pre seba aj manželky za poplatok 18.-€ a niektorí dokonca s poplatkom do 15.-€, aj bez TV a internetu, takže držme sa hesla, ktoré má bude rozčuľovať na obrazovkách televízie po celé vianoce je "NAŠÍM TO NAJLEPŠIE". Ďakujem Telekomu za krásne Vianočné sviatky. Asi bude jeden operátor nie štvorka, ale jednotka. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Je to svinstvo 🐷 🐷 🐷 🐷. Mám od Telekomu dve paušály Happy L. Na jednom mi skončila viazanosť 30.11. Aktuálne vyjednávam výhodnejšie podmienky opakovane mi ponúkli Áno L za 24 € s DPH čo je dosť. V pondelok mi majú volať,ako som sa rozhodol. Zistia,či mi môžu dať nejakú zľavu,ešte väčšiu. Nerád by som od Telekomu odišiel.. Keby mi dali za 20€s DPH (alebo 21€s DPH nech to berie čert to by som mal zľavu 30%).Tak to by som bral. 

24€ za lko je naozaj dost.Hlavne ked konkurencia ponuka rovnaky program kde je o 4GB viac ako ma Lko a je to za 22,50.A nieje to ziadna retencna ponuka,ale bezna ponuka pre kohokolvek

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Tak dnes ďalšie cislo sa dalo na prenos od telekomu. Dufam že sú spokojny

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Presne tak som na tom aj ja, bol som ochotný zobrať ÁNO L za cenu 21.-€, ale nie, žiadna zľava sa nedá, aj keď som bol dlhoročný zákazník s TV a internetom od TELEKOMU, takže od zajtra už bude číslo prenesené ku konkurencií, ktorá sa len usmieva. Naším to najlepšie, o rok končím aj s TV a internetom. 

Editoval/-a JaKoki

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Pri prepnutí na stránke Telekomu na odkaz,, že Vianočná ponuka mi pripadá, že som sa prepol na stránku Nay Elektrodom. 

Editoval/-a JaKoki

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Toto isté. 30.11. mi skončila viazanosť. Myslel som si,že mu ponúknu Áno L ( minimálne) za nejakých max 20€ s DPH. Nešlo mi o nový smartfón. Chcel som,len výhodnejšie ceny za služby. V nedeľu som dal žiadosť o prenos čísla ku. Možno sa,ešte ozvú z retenčného oddelenia ( hoci o tom veľmi silno pochybujem). Tak som zvolil zmenu operátora.

odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Presne  nám jedno cislo konci hneď na zaciatku januára. Navsteva v predajni slecna si tam začne kecat svoju naučenú poučku . Ponúkne pausal s menším objemom dať ako sme mali doteraz a drahší o 5 eur . Tak pekne som jej len oznámil že len zaktualizuje údaje . A hneď  na. Nás ale tam máte este mesiac viazanosť  a budete platit pokutu 10 eur . Tak už len navštívim predajnu konkurencie kde už mame ponuku ktorú sme ochotný akceptovať neobmedzene volania SMS MMS a 2Gb dát za 15 eur. A takto to pôjde dalej tak o ďalšie 4 mesiace toto pôjde s ďalším číslom ktoré je viac ako 14 rokov telekome

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Daj nám ostatným vedieť Juraj0506, ako to dopadlo. ďakujeme

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Určite dám vedieť,ako to dopadne.  Alternatívnu mám..😀  Akurát nemôžem napísať kvôli reklame..😀 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

pekný deň

som sklamaný ako dlhoročný zákaznik Telekomu !!!

V mesiaci 12.2019 končia viazanosť dve telefónne čísla. Očakával som pri predlžení viazanosti a zmenu paušalu z Happy na ANO o niečo lepšie podmienky ako je možne si dohodnúť cez infolinku, alebo osobne na stránkach telekomu.

Na infolinke bolo povedané či nový či starý dlhoročný zákaznik Telekomu je to jedno aj ked predpokladaju odliv zákazníkov.

som znechutený , sklamaný a zvažujem zmeniť operátora .

Uz na tom pracujem - zmena  modrý , alebo strieborný a ešte ponukajú zlavu pri komunikácii cez chat 3 ečka/24 mes. -  všetko je bez viazanosti 

Editoval/-a sevyt159

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Človek chce,len výhodnejšie ceny za služby. Pretože normálne dátové balíčky začínajú,až od programu Áno L a ten paušál za štandardnú cenu je drahy . 30 € s DPH za  paušál s 10GB dát je v dnešnej dobe skutočne veľa.Nie každý,kto chce dáta co väčšinou objeme je ochotný toľko platiť.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Určite dám vedieť,ako to dopadne.  Alternatívnu mám..😀  Akurát nemôžem napísať kvôli reklame..😀 

uz to nejak dopadlo? co si mal za pausal teraz? @Juraj0506

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Happy L som mal. Len včera išiel prenos čísla. Snáď  sa mi dnes ozve retenčné,alebo zajtra. Keď nie tak budem inde. Nechám sa prekvapiť..😀 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Neponukli mi nič. Dnes mi prišlo,že akceptujú prenos k inému operátorovi... 😀 Vazeny zakaznik, Vasa ziadost o prenos cisla 0904645264 k inemu operatorovi bola prijata a Vase cislo bude prenesene k pozadovanemu datumu. Zmluva sa ukonci momentom prenosu cisla. Telekom ma do tohto momentu nadalej pravo fakturovat Vam poskytnute sluzby. Dakujeme za vyuzivanie nasich sluzieb. Telekom

Editoval/-a Juraj0506

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Juraj, zabojuj :-) To čo som písal, si môžeš overiť aj tu https://www.mojandroid.sk/telekom-internet-v-lietadle-beta/

A keby som ani tento príspevok nevidel, z vlastnej skúsenosti môžem potvrdiť, že to platí aj v reále. Vyskúšal som všetky 4 SIM karty a jedine, čo nezodpovedá v teste je rozdiel medzi Telekom a "druhým" pomarančovým. To sú tretinové rýchlosti, ktoré dosahuje "druhý" oproti TK. A nehovorím o roamingu, kde zase získaš to NAJ aj v hosťujúcej sieti. Pre toto sa oplatí zabojovať. :-)

Telekom.jpg

Editoval/-a Marcel

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak jedno cislo odchadza z telekomu po 10 rokoch.od utorka bude u noveho operatora . Keď sa im nepaci platiaci zakznik ktorý mal vzdy na cas uhradené faktúru tak bohuzial . Zajtra sa ide prenášať ďalšie cislo po 14 rokoch 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Je to svinstvo 🐷 🐷 🐷 🐷. Mám od Telekomu dve paušály Happy L. Na jednom mi skončila viazanosť 30.11. Aktuálne vyjednávam výhodnejšie podmienky opakovane mi ponúkli Áno L za 24 € s DPH čo je dosť. V pondelok mi majú volať,ako som sa rozhodol. Zistia,či mi môžu dať nejakú zľavu,ešte väčšiu. Nerád by som od Telekomu odišiel.. Keby mi dali za 20€s DPH (alebo 21€s DPH nech to berie čert to by som mal zľavu 30%).Tak to by som bral. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To viem, to nieje žiadná zľava ( akurát 20% z ceny dole). V pondelok bude posledná šanca sa dohodnúť z  Telekomom na výhodnejších podmienkách. Na druhý deň budeš,už prenos čísla ku konkurencii.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar