Súťaž k narodeninám Telekom fóra! :)

Otázka

• 1

Ahojte, 

blíži sa 3.12. a s ním aj ďalšie narodeniny Telekom fóra. V poradí už piate. :) 

Ďakujeme vám, že ste stále s nami a navštevujete naše fórum. ❤️Či už keď potrebujete radu alebo si nájdete čas poradiť ostatným. Čo sa stalo na fóre za posledný rok? 

• Viac ako 2 000 000 návštevníkov hľadalo odpovede na svoje otázky práve na fóre,
  • viac ako 18 000 užívateľov sa k nám tento rok pridalo,
  • pribudlo takmer 12 000 príspevkov
  • a viac ako 2000 tém. 

Ešte raz ďakujeme za každú návštevu, registráciu, tému či príspevok. Ste to práve vy, kto toto fórum tvorí. :)

Už tradične sme pre vás pri príležitosti narodenín fóra pripravili narodeninovú súťaž. A musím povedať, že súťažiť sa naozaj oplatí. V tohtoročnej narodeninovej súťaži môžete vyhrať pomocníka do domácnosti, robotický vysávač iRobot Roomba i7.  Áno, presne ten, ktorý máme teraz vo vianočnej ponuke. :)

Napíšte nám do komentára odpoveď na súťažnú otázku a ste v hre. 

Keby ste boli jeden deň správcom Telekom fóra, čo by ste urobili? 

Fantázii sa medze nekladú. No pokojne napíšte, aj keby ste nezmenili nič. Budeme len radi. :) 

Súťaž sa uskutoční od 2.12. do 9.12.2019. 12_19 Tlekom Forum bannery sutaz 750x400px.jpg

Sken_P84HP1101A.st.sk_02122019_111501.pdf

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

715 odpovedí na túto otázku

• 0

Trochu zrychlit odpovede na otazky ale inak je vsetko super a nemusel by som menit nic

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Rýchlejšie odpovedal na otázky a snažil sa nenechať otázku nezodpovedanú...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Neobmedzene dáta (Internet) zdarma do všetkých balikov t -mobilu 😀😀👍

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Urobil by som prezentáciu "Slovenský pravopis" s automatickými opravami chýb, aby Fórum vyzeralo, že ho píšu Slováci.

bell01.gif

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

blíži sa 3.12. a s ním aj ďalšie narodeniny Telekom fóra. V poradí už piate. :) 

Ďakujeme vám, že ste stále s nami a navštevujete naše fórum. ❤️Či už keď potrebujete radu alebo si nájdete čas poradiť ostatným. Čo sa stalo na fóre za posledný rok? 

• Viac ako 2 000 000 návštevníkov hľadalo odpovede na svoje otázky práve na fóre,
  • viac ako 18 000 užívateľov sa k nám tento rok pridalo,
  • pribudlo takmer 12 000 príspevkov
  • a viac ako 2000 tém. 

Ešte raz ďakujeme za každú návštevu, registráciu, tému či príspevok. Ste to práve vy, kto toto fórum tvorí. :)

Už tradične sme pre vás pri príležitosti narodenín fóra pripravili narodeninovú súťaž. A musím povedať, že súťažiť sa naozaj oplatí. V tohtoročnej narodeninovej súťaži môžete vyhrať pomocníka do domácnosti, robotický vysávač iRobot Roomba i7.  Áno, presne ten, ktorý máme teraz vo vianočnej ponuke. :)

Napíšte nám do komentára odpoveď na súťažnú otázku a ste v hre. 

Keby ste boli jeden deň správcom Telekom fóra, čo by ste urobili? 

Fantázii sa medze nekladú. No pokojne napíšte, aj keby ste nezmenili nič. Budeme len radi. :) 

Súťaž sa uskutoční od 2.12. do 9.12.2019. 12_19 Tlekom Forum bannery sutaz 750x400px.jpg

Sken_P84HP1101A.st.sk_02122019_111501.pdf

Keby som bol adminom fora odmenoval by som kazdeho 10.000 navstevnika darcekom...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Obrnil by som sa mega silnými nervami min aspoň XL 500 GBxD

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vždy som našla, čo som hľadala, takze momentálne má nič nenapadá, všetko je v poriadku :) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Keby som bola jeden deň admin,  bola by to jedna z najťažších prác na svete. Pracovať s ľuďmi je to najťažšie. Vyhovieť každému, dookola vysvetlovať veci. Myslím, že admin si zaslúži uznanie a obdiv za trpezlivosť.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tiež by som sa prikláňala k názoru, že dlhoročným zákazníkom umožniť viac výhod.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tych veci by bolo asi zopar:

1. Doslednejsia kategorizacia prispevkov

2. Viac sa sustredit na pripravu postupov / manualov, resp. poskytovat vacsi rozsah informacii

Sam pracujem v telekomunikaciach uz 10 rokov a viem ze to nie je jednoduche. Cize drzim palce v dalsom zlepsovani...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Bol som dlhé roky telekomák😃 Ale prešiel som na druhú stranu rieky. Ale aj tak sa sem rád vraciam a čítam čo tu tá banda komentuje😂 Je to fajné fórum a nemenil by som nič. Ale chcem vyhrať iRombu to je jasné😂😂😂

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Asi by som požiadal o zvýšenie mesačnej odmeny, to by som určite neurobil chybu...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zmenil by som všetky prístupové kódy a heslá a ostal správcom na stálo.    :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pokračoval by som v práci súčasného správcu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

usporiadala by som telekom disco párty pre všetkých členov ;)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja som spokojný a nespokojencom prajem, aby sa v novom roku stali spokojnými.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To si vazne myslite, ze ste s vasou ponukou vysavaca ohurili? Nefetujte tolko.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pre stálych t. j. dlhodobých zákazníkov  ( priklad po 5, 10 rokoch) lacnejší  mesačný paušál - Internet v domácnosti  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Štedrejšie odmeny pre dlhodobých zákazníkov, inak by som nemenila nič.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

je super, že existuje toto fórum. Už párkrát mi bola poskytnutá pomoc. Čo by som avšak určite uvítal je, aby práve zodpovední reagovali rýchlejšie, resp. aby vôbec reagovali, ak je zrejmé, že problém nie je na strane zákazníka, ale na strane Telekomu. Stačilo by napísať, áno vieme o tom, rieši sa to. Ako napríklad ustavičný problém Magio GO pre OS X. (BTW som rád, že sa to "po rokoch" vyriešilo a aj my užívatelia macov môžeme plnohodnotne službu využívať, bez rôznych rozšírení a obmedzení. Za toto ďakujem :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Keby som bola jeden deň správcom Telekom fóra,  poprosila by som členov fóra, aby aspoň v tento deň pri písaní používali diakritiku, interpunkciu a správnu gramatiku.

:-)  Predsa " Chceme sa tu všetci cítiť dobre, ..."

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar