Súťaž k narodeninám Telekom fóra! :)

Otázka

• 1

Ahojte, 

blíži sa 3.12. a s ním aj ďalšie narodeniny Telekom fóra. V poradí už piate. :) 

Ďakujeme vám, že ste stále s nami a navštevujete naše fórum. ❤️Či už keď potrebujete radu alebo si nájdete čas poradiť ostatným. Čo sa stalo na fóre za posledný rok? 

• Viac ako 2 000 000 návštevníkov hľadalo odpovede na svoje otázky práve na fóre,
  • viac ako 18 000 užívateľov sa k nám tento rok pridalo,
  • pribudlo takmer 12 000 príspevkov
  • a viac ako 2000 tém. 

Ešte raz ďakujeme za každú návštevu, registráciu, tému či príspevok. Ste to práve vy, kto toto fórum tvorí. :)

Už tradične sme pre vás pri príležitosti narodenín fóra pripravili narodeninovú súťaž. A musím povedať, že súťažiť sa naozaj oplatí. V tohtoročnej narodeninovej súťaži môžete vyhrať pomocníka do domácnosti, robotický vysávač iRobot Roomba i7.  Áno, presne ten, ktorý máme teraz vo vianočnej ponuke. :)

Napíšte nám do komentára odpoveď na súťažnú otázku a ste v hre. 

Keby ste boli jeden deň správcom Telekom fóra, čo by ste urobili? 

Fantázii sa medze nekladú. No pokojne napíšte, aj keby ste nezmenili nič. Budeme len radi. :) 

Súťaž sa uskutoční od 2.12. do 9.12.2019. 12_19 Tlekom Forum bannery sutaz 750x400px.jpg

Sken_P84HP1101A.st.sk_02122019_111501.pdf

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

715 odpovedí na túto otázku

• 0

asi by som nezmenila nic... mozno viac sutazi... pekny den vsetkym prajem :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ak by som bol spravcom fora, dával by som viac takýchto súťaží.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

čo by som urobil? V prvom rade by som napísal marketingu aby prestali klamať klientov, v druhom rade by som založil forum ore dlhodobych klientov a snažil sa aby mali výhody, v treťom rade by som zistil prečo máme na Telekom stránkach úmyselne chyby, ak by sa dodržali tieto podmienky klesol by počet správ a dotazov avšak ak to správne chápem, je úmysel nebyť perfektný, ide o zamestananosť a príživníctvo nemcov na slovákoch.. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Uvažoval by som, prečo som správcom Telekom fóra :)

Ale každopádne by som si spočiatku vyhodnotil rôzne ukazovatele (obsah otázok, reakčné časy, motivácia zamestnancov, ...) a následne by som prijal opatrenia zamerané jednak na odbúranie určitých opakujúcich sa otázok (FAQ) a jednak na zrýchlenie reakcií na zákaznícke otázky.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Keby som bol jeden deň správcom Telekom fóra, opäť  by som si prečítal päťdielnu trilógiu Stopárov sprievodca galaxiou. Tam je odpoveď na všetko.
-=42=-

ps: zbohom a ďakujeme za ryby.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Urcite by som urobila anketu, ake sluzby ludom najviac chybaju a co vyuzivaju najviac a podla prieskumu by som v buducnosti prilozila na to doraz, aby sa to zlepsilo a aby boli zákazníci spokojní. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zaviedol by som vernostné zľavy odstupňované podľa dlžky pôsobenia v tejto organizácii.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

pekný Vianočný darček pre všetkých užívateľov bez zapojenia do súťaže cca: 100€

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Chcelo by to viacej času ako 1 deň, ale určite by som zaviedol takéto súťaže častejšie.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

keby som na jeden deň bola správcom telekom fóra, zmenila by som častejšie darčeky aktívnym dlhodobým členom a tiež nejaké tie zľavy za využívanie služieb

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Keby som bol jeden deň administrátorom motivoval by som verných zákazníkov nejakými bonusmi a výhodami. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Urobil by som na fóre poriadky, aby sa veci dali ľahšie vyhľadávať.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

AK by som bol správcom Telekom fóra, tak by som nemenil nič, lebo zmeny v cenách tu nevyriešime:):)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

neviem čo by som urobil. Nad tým by som musel dlhšie premýšlať.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

určite by som tieto komenty nečítala, nechala by som  túto prácu až na druhý deň Vám :D  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V prvom rade by som čítal všetky príspevky. Na otázky by som odpovedal, z podnetov by som si bral ponaučenie a z kritiky by som vyvodzoval dôsledky.

Nič viac a nič menej to nepotrebuje. Vlastne ešte čas, nekonečne veľa času.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Najaktívnejších fóristov by som pozval na osobné stretnutie s vedením spoločnosti zodpovedným za inovácie a kedže je to fórum, možno každý deň pridal jeden fór :D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

išla by som študovať pravidlá pravopisu, inak všetko OK

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nebolo by čo meniť,myslím že je to v dobrých rukách.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Treba vytriediť príspevky podľa kvality - už je v tom chaos. Keď niečo hľadám tak vyhodí veľa zbytočného balastu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Myslim si ze forum je nastavene a spravovane v ramci moznosti dobre.takze by som nemenil a nerobil nic.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Aspoň tých  5 percent by som trvale znižil mesacné poplatky za služby telekomu!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar