Súťaž k narodeninám Telekom fóra! :)

Otázka

• 1

Ahojte, 

blíži sa 3.12. a s ním aj ďalšie narodeniny Telekom fóra. V poradí už piate. :) 

Ďakujeme vám, že ste stále s nami a navštevujete naše fórum. ❤️Či už keď potrebujete radu alebo si nájdete čas poradiť ostatným. Čo sa stalo na fóre za posledný rok? 

• Viac ako 2 000 000 návštevníkov hľadalo odpovede na svoje otázky práve na fóre,
  • viac ako 18 000 užívateľov sa k nám tento rok pridalo,
  • pribudlo takmer 12 000 príspevkov
  • a viac ako 2000 tém. 

Ešte raz ďakujeme za každú návštevu, registráciu, tému či príspevok. Ste to práve vy, kto toto fórum tvorí. :)

Už tradične sme pre vás pri príležitosti narodenín fóra pripravili narodeninovú súťaž. A musím povedať, že súťažiť sa naozaj oplatí. V tohtoročnej narodeninovej súťaži môžete vyhrať pomocníka do domácnosti, robotický vysávač iRobot Roomba i7.  Áno, presne ten, ktorý máme teraz vo vianočnej ponuke. :)

Napíšte nám do komentára odpoveď na súťažnú otázku a ste v hre. 

Keby ste boli jeden deň správcom Telekom fóra, čo by ste urobili? 

Fantázii sa medze nekladú. No pokojne napíšte, aj keby ste nezmenili nič. Budeme len radi. :) 

Súťaž sa uskutoční od 2.12. do 9.12.2019. 12_19 Tlekom Forum bannery sutaz 750x400px.jpg

Sken_P84HP1101A.st.sk_02122019_111501.pdf

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

715 odpovedí na túto otázku

• 0

Keby som bol spravcom neodpisal by som ani jedneho pouzivatela telekomu a pristupoval by som k zakaznikom troska ferovejsie

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja sa do toho nerozumiem, ale chyba tu niečo čo by pritiahlo viac lúdi a za dobre nápady dát nejakú odmenu pre mladých aj nás starších.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

S úľavou prijal správu o prevzatí ORANGE, tak aby sme v magio TV mali opäť aj Europsku ligu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ak by som bol na 1 den spravcom fora, tak by som vytvoril prispevok s krasnymi vianocnymi tapetami na staihnutie a pri vlozeni fotky na fore s nastavenou tapetou by zakaznik dostal navyse 1 GB dat :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vychádzať v ústrety dlhoročným odberateľom a ešte viac sa o nich starať

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Požiadala by som o  dar pre planétu zem:nech každý občan SR zdvihne  pohodený plast a vloží ho do separovaného odpadu.Vyhlásila by som to ako  aktivitu s odmenou pre narodeninovú oslavu Telekomu

Editoval/-a pezadent

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobry den.

Ak by som bol administrator tohto fora tak by som nemenil nic.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Z mojej strany, kebyže som správcom Telekom fóra, tak by som uvažoval a snažil sa o vytvorenie diskusných skupín podľa problematiky, stránky urobiť viac zaujímavé/kretívne, aby pôsobili na ľudí ukľudňujúco a snažil sa pomáhať ľuďom, ako sa len dá všade navôkol a to bez rozdielov, či je taký, alebo onaký.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zobral by som si dovolenku a ešte predtým verným zákazníkom by som poslal darček v podobe mobilu, alebo data navyše a pod.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Poprial by som krásne a veselé sviatky ;) . Kedže aj tak správca fora očividne nemôže všetko vedieť a ovplyvniť :) .

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Som v podstate spokojný,možno by som motivoval členov rôznymi drobnými odmenami ...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ak by som bola jeden deň správcom Telekom fóra, položila by som zákazníkom tieto  otázky: Mali ste nejakú negatívnu skúsenosť so spoločnosťou Telekom? Bola táto skúsenosť dôvodom zrušenia obchodného vzťahu so spoločnosťou? Ako by ste navrhovali  riešiť alebo eliminovať  takéto negatívne skúsenosti zákazníkov? Možno by  sa vám do toho nechcelo, lebo  vidieť na jednom miest veľa kritických komentárov asi nevyzerá dobre,  ale toto je jediný spôsob ako sa zlepšiť - poznať  svoje nedostatky.

Editoval/-a komprador

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

blíži sa 3.12. a s ním aj ďalšie narodeniny Telekom fóra. V poradí už piate. :) 

Ďakujeme vám, že ste stále s nami a navštevujete naše fórum. ❤️Či už keď potrebujete radu alebo si nájdete čas poradiť ostatným. Čo sa stalo na fóre za posledný rok? 

• Viac ako 2 000 000 návštevníkov hľadalo odpovede na svoje otázky práve na fóre,
  • viac ako 18 000 užívateľov sa k nám tento rok pridalo,
  • pribudlo takmer 12 000 príspevkov
  • a viac ako 2000 tém. 

Ešte raz ďakujeme za každú návštevu, registráciu, tému či príspevok. Ste to práve vy, kto toto fórum tvorí. :)

Už tradične sme pre vás pri príležitosti narodenín fóra pripravili narodeninovú súťaž. A musím povedať, že súťažiť sa naozaj oplatí. V tohtoročnej narodeninovej súťaži môžete vyhrať pomocníka do domácnosti, robotický vysávač iRobot Roomba i7.  Áno, presne ten, ktorý máme teraz vo vianočnej ponuke. :)

Napíšte nám do komentára odpoveď na súťažnú otázku a ste v hre. 

Keby ste boli jeden deň správcom Telekom fóra, čo by ste urobili? 

Fantázii sa medze nekladú. No pokojne napíšte, aj keby ste nezmenili nič. Budeme len radi. :) 

Súťaž sa uskutoční od 2.12. do 9.12.2019. 12_19 Tlekom Forum bannery sutaz 750x400px.jpg

Sken_P84HP1101A.st.sk_02122019_111501.pdf

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Myslím, že nič podstatné netreba meniť, nič, i keď  by stálo za to, aby dlhoroční klienti boli viac odmeňovaní.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V Magente by som k programom ANO dával zľavu v eurách miesto dát navyše.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar