Súťaž k narodeninám Telekom fóra! :)

Otázka

• 1

Ahojte, 

blíži sa 3.12. a s ním aj ďalšie narodeniny Telekom fóra. V poradí už piate. :) 

Ďakujeme vám, že ste stále s nami a navštevujete naše fórum. ❤️Či už keď potrebujete radu alebo si nájdete čas poradiť ostatným. Čo sa stalo na fóre za posledný rok? 

• Viac ako 2 000 000 návštevníkov hľadalo odpovede na svoje otázky práve na fóre,
  • viac ako 18 000 užívateľov sa k nám tento rok pridalo,
  • pribudlo takmer 12 000 príspevkov
  • a viac ako 2000 tém. 

Ešte raz ďakujeme za každú návštevu, registráciu, tému či príspevok. Ste to práve vy, kto toto fórum tvorí. :)

Už tradične sme pre vás pri príležitosti narodenín fóra pripravili narodeninovú súťaž. A musím povedať, že súťažiť sa naozaj oplatí. V tohtoročnej narodeninovej súťaži môžete vyhrať pomocníka do domácnosti, robotický vysávač iRobot Roomba i7.  Áno, presne ten, ktorý máme teraz vo vianočnej ponuke. :)

Napíšte nám do komentára odpoveď na súťažnú otázku a ste v hre. 

Keby ste boli jeden deň správcom Telekom fóra, čo by ste urobili? 

Fantázii sa medze nekladú. No pokojne napíšte, aj keby ste nezmenili nič. Budeme len radi. :) 

Súťaž sa uskutoční od 2.12. do 9.12.2019. 12_19 Tlekom Forum bannery sutaz 750x400px.jpg

Sken_P84HP1101A.st.sk_02122019_111501.pdf

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

716 odpovedí na túto otázku

• 0

V podstate nič, i keď  by stálo za to, aby dlhoroční klienti boli odmeňovaní štedrejšie. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Súhlasím s Rebuy30 - tiež ma to "žerie"

Vymyslel by som inu sutaz do Appky Telekom. Tipovacia sutaz "Kolko zakaznikov pouzije aplikaciu Telekom" sa opakuje stale dokola.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

Ďakujeme vám, že ste stále s nami a navštevujete naše fórum. ❤️Či už keď potrebujete radu alebo si nájdete čas poradiť ostatným. Čo sa stalo na fóre za posledný rok? 

• Viac ako 2 000 000 návštevníkov hľadalo odpovede na svoje otázky práve na fóre,
  • a viac ako 2000 tém. 

Ešte raz ďakujeme za každú návštevu, registráciu, tému či príspevok. Ste to práve vy, kto toto fórum tvorí. :)

Už tradične sme pre vás pri príležitosti narodenín fóra pripravili narodeninovú súťaž. A musím povedať, že súťažiť sa naozaj oplatí. V tohtoročnej narodeninovej súťaži môžete vyhrať pomocníka do domácnosti, robotický vysávač iRobot Roomba i7.  Áno, presne ten, ktorý máme teraz vo vianočnej ponuke. :)

Fantázii sa medze nekladú. No pokojne napíšte, aj keby ste nezmenili nič. Budeme len radi. :) 

Súťaž sa uskutoční od 2.12. do 9.12.2019. 12_19 Tlekom Forum bannery sutaz 750x400px.jpg

Keby som bol správcom jeden deň, asi by som to šiel zapiť do baru, lebo také niečo neprichádza do úvahy.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V prvom rade by som si navrhol zvýšiť plat a potom spokojný a v pohode by som čítal všetky súťažné príspevky prihlásených členov na tému "Keby ste boli jeden deň správcom Telekom fóra, čo by ste urobili?" Ten najlepší by som potom realizoval. Ten najlepší - teda môj.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

• a viac ako 2000 tém. 

Keby so bol jeden deň správcomTelekom  fora Tak by som sa snažil vylepšovať forum a web fora podľa užívatelov

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Adminom Telekom fóra by som odporučila rýchlejšie odpovedať na otázky a príspevky, ale to môže byť aj typom pripojenia k sieti, takže nemusíme meniť nič :-))

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Veľa by som nepotreboval urobiť. Všetko je pomerne dobre ponastavované, ale pridal by som pracovníka, ktorý by pomáhal rýchlejšie odpovedať na otázky ktoré by mi písali do TELEKOM - fóra. A poriadal by som viac súťaží na odmeňovanie darčekami ...   Som rád, že od konkurenčného operátora som prešiel k TELEKOMU

Editoval/-a Safaladka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Keby ste boli jeden deň správcom Telekom fóra:

asi by som zmenil vzhľad fóra na niečo modernejší, aj keď za deň sa to asi nedá :|

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Aby ste si viac vážili dlhoročných zákazníkov a zlepšili prístup pri riešení ich problémov 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Odpovedal by som na všetky komentáre nie iba na pozitívne 🤔

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V podstate nič, fórum veľmi nevyužívam, ale všetko je v poriadku. Prajem všetkým veľa spokojných zákazníkov.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Určite by som štedrejšie odmeňovala  dlhoročných  zákazníkov :-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pripravila by som príjemné prekvapenie pre verných zákazníkov 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Urobil by som....,viete čo ? robíte to špicovo, načo by som Vám to kazil ? Jožo.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar