Súťaž k narodeninám Telekom fóra! :)

Otázka

• 1

Ahojte, 

blíži sa 3.12. a s ním aj ďalšie narodeniny Telekom fóra. V poradí už piate. :) 

Ďakujeme vám, že ste stále s nami a navštevujete naše fórum. ❤️Či už keď potrebujete radu alebo si nájdete čas poradiť ostatným. Čo sa stalo na fóre za posledný rok? 

• Viac ako 2 000 000 návštevníkov hľadalo odpovede na svoje otázky práve na fóre,
  • viac ako 18 000 užívateľov sa k nám tento rok pridalo,
  • pribudlo takmer 12 000 príspevkov
  • a viac ako 2000 tém. 

Ešte raz ďakujeme za každú návštevu, registráciu, tému či príspevok. Ste to práve vy, kto toto fórum tvorí. :)

Už tradične sme pre vás pri príležitosti narodenín fóra pripravili narodeninovú súťaž. A musím povedať, že súťažiť sa naozaj oplatí. V tohtoročnej narodeninovej súťaži môžete vyhrať pomocníka do domácnosti, robotický vysávač iRobot Roomba i7.  Áno, presne ten, ktorý máme teraz vo vianočnej ponuke. :)

Napíšte nám do komentára odpoveď na súťažnú otázku a ste v hre. 

Keby ste boli jeden deň správcom Telekom fóra, čo by ste urobili? 

Fantázii sa medze nekladú. No pokojne napíšte, aj keby ste nezmenili nič. Budeme len radi. :) 

Súťaž sa uskutoční od 2.12. do 9.12.2019. 12_19 Tlekom Forum bannery sutaz 750x400px.jpg

Sken_P84HP1101A.st.sk_02122019_111501.pdf

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

707 odpovedí na túto otázku

• 0

Zlepsil by som reakcnu dobu. To je myslim jeden z najdolezitejsich parametrov pre klienta.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ak by som bol adminom jeden deň, tak by som si pozrel detailne štatistiky, že čo by sa dalo zlepšiť. Tých čo píšu, že by mali byť rýchlejšie odpovede, tak ich tam posaďte, aby si to vyskúšali a už viac také písať nebudú. Všetko si treba najprv zažiť a nielen kritizovať. Majte sa krásne, prajem nech sa darí.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridával by som viac cien v súťaži, aspoň je o čo hrať a či by som niečo zmenil, že by som tlačil ceny smerom dole a bude aj viac priaznivcov Telekomu, potešilo by to asi najviac. Brano

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Asi častejsie sutaze predsa klientov je vela a cien a odmien malo

pravdepodobnost vyhry je miziva

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Verným zákazníkom by som trvalo zvýšil nimi odoberané služby na dvojnásobok za nezmenenú cenu. ☺

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

blíži sa 3.12. a s ním aj ďalšie narodeniny Telekom fóra. V poradí už piate. :) 

Ďakujeme vám, že ste stále s nami a navštevujete naše fórum. ❤️Či už keď potrebujete radu alebo si nájdete čas poradiť ostatným. Čo sa stalo na fóre za posledný rok? 

• Viac ako 2 000 000 návštevníkov hľadalo odpovede na svoje otázky práve na fóre,
  • viac ako 18 000 užívateľov sa k nám tento rok pridalo,
  • pribudlo takmer 12 000 príspevkov
  • a viac ako 2000 tém. 

Ešte raz ďakujeme za každú návštevu, registráciu, tému či príspevok. Ste to práve vy, kto toto fórum tvorí. :)

Už tradične sme pre vás pri príležitosti narodenín fóra pripravili narodeninovú súťaž. A musím povedať, že súťažiť sa naozaj oplatí. V tohtoročnej narodeninovej súťaži môžete vyhrať pomocníka do domácnosti, robotický vysávač iRobot Roomba i7.  Áno, presne ten, ktorý máme teraz vo vianočnej ponuke. :)

Napíšte nám do komentára odpoveď na súťažnú otázku a ste v hre. 

Keby ste boli jeden deň správcom Telekom fóra, čo by ste urobili? 

Fantázii sa medze nekladú. No pokojne napíšte, aj keby ste nezmenili nič. Budeme len radi. :) 

Súťaž sa uskutoční od 2.12. do 9.12.2019. 12_19 Tlekom Forum bannery sutaz 750x400px.jpg

Sken_P84HP1101A.st.sk_02122019_111501.pdf

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dala by som spraviť redizajn fóra. Aktuálny dizajn mi príde už trocha zastaraný.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zakaznikom co su u Vas dlhe roky by som ponukol vacsie zlavy na telefon alebo samotny pausal co si zvolia aby bolo vidiet ze si telekom svojich dlhorocnich zakaznikov vazi. Ponukol im nejake zlavove kupony do obchodneho centra do obchodov alebo kino zdarma pre dve osoby😊

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mali by dávať odmeny dlhoročným klientom, ale nie iba získavať si nových klientov darčekmi. Zdá sa mi to veĺmi nespravodlivé. Tolko moj názor.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, nič by som nemenila, funguje to tu v pohodke. Ten vysávač vyzerá dobre 😉

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Asi nic. Za taky kratky cas by som nic nestihol. A ak by som mohol tak by som vymyslel sutaze o hodnotne ceny

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Asi by som nemenil nic. Ak by bolo nutne urobit nejaku zmenu venoval by som viacej pozornosti dlhjorocnym zakaznikom.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Neviem, čo by sa za jeden deň dalo stihnúť...
No byť tak niekým, kto rozhoduje o starostlivosti o dlhoročných klientov a nie len na jeden deň, to už by som veru vedela ;)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Za jeden deň sa moc toho nedá zmeniť, ale aspoň by som navrhla odmenu pre dlhoročných zákazníkov 😉.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Poveril telekom pracovníkom, aby do príslušných sekcí písali novinky, aby sme sa o nich dozvedeli informácie v predstihu :).

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Keby ste boli jeden deň správcom Telekom fóra, čo by ste urobil

Jednoznacne by som zacal pocuvat ludi a ich nazory, viac by som daval ankety, a prispel vacsi budget teamu ludi co spravuju prvu komunikaciu so zakaznikom. Takisto  by som robil vacsie akcie pre ldui co su vasimi zakaznikmi viac nez 5 rokov. Su to predsalen ludia co vas robia tym cim ste ;)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zrušil by som všetky paušály, nech každý platí za to čo prevolá. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V podstate nič, i keď  by stálo za to, aby dlhoroční klienti boli odmeňovaní štedrejšie. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar