Súťaž k narodeninám Telekom fóra! :)

Otázka

• 1

Ahojte, 

blíži sa 3.12. a s ním aj ďalšie narodeniny Telekom fóra. V poradí už piate. :) 

Ďakujeme vám, že ste stále s nami a navštevujete naše fórum. ❤️Či už keď potrebujete radu alebo si nájdete čas poradiť ostatným. Čo sa stalo na fóre za posledný rok? 

• Viac ako 2 000 000 návštevníkov hľadalo odpovede na svoje otázky práve na fóre,
  • viac ako 18 000 užívateľov sa k nám tento rok pridalo,
  • pribudlo takmer 12 000 príspevkov
  • a viac ako 2000 tém. 

Ešte raz ďakujeme za každú návštevu, registráciu, tému či príspevok. Ste to práve vy, kto toto fórum tvorí. :)

Už tradične sme pre vás pri príležitosti narodenín fóra pripravili narodeninovú súťaž. A musím povedať, že súťažiť sa naozaj oplatí. V tohtoročnej narodeninovej súťaži môžete vyhrať pomocníka do domácnosti, robotický vysávač iRobot Roomba i7.  Áno, presne ten, ktorý máme teraz vo vianočnej ponuke. :)

Napíšte nám do komentára odpoveď na súťažnú otázku a ste v hre. 

Keby ste boli jeden deň správcom Telekom fóra, čo by ste urobili? 

Fantázii sa medze nekladú. No pokojne napíšte, aj keby ste nezmenili nič. Budeme len radi. :) 

Súťaž sa uskutoční od 2.12. do 9.12.2019. 12_19 Tlekom Forum bannery sutaz 750x400px.jpg

Sken_P84HP1101A.st.sk_02122019_111501.pdf

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

716 odpovedí na túto otázku

• 0

Lepsie ponuky pre dlhorocnych zakaznikov.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Čo by som spravil...to čo sa odomna očakáva a to svoju prácu. Skusi by som urýchliť reakcie na prispevky. Aj ked neviem či je to možné. Pravdepodobne by som nemal len toto na starosti. Pridal by som nejaké štatistiky čo sa týka telekomu. Alebo sekciu kde by boli pripravované veci od telekomu. Pripadne sekciu načuvam zákazníkom. Kde by mohli dávať zakaznici navrhy alebo by mohlo byť hlasovanie o tom ako by mohli vyzerať nove paušáli...potom by nemohli pindat že sa im niečo nepáči... 😂

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

posadil by som svoju macku na ten vysavac nech sa povozi

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Urcite by som mal mnozstvo prace s odpisovanom pre uzivatelov, ktori nieco potrebuju a snazilby som sa im v plnej miere vyjst co najviac k spokojnosti. Ja som v Telekome viac ako 20 rokov takze viem co znamena ked som nedostal relevatnu odpoved alebo pomoc a to by malo byt najdolezitesie, aby sa uzivatelia citili v najlepsie sieti "najlepsie" to by uplne stacilo 😏😋

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

Ďakujeme vám, že ste stále s nami a navštevujete naše fórum. ❤️Či už keď potrebujete radu alebo si nájdete čas poradiť ostatným. Čo sa stalo na fóre za posledný rok? 

• Viac ako 2 000 000 návštevníkov hľadalo odpovede na svoje otázky práve na fóre,
  • a viac ako 2000 tém. 

Ešte raz ďakujeme za každú návštevu, registráciu, tému či príspevok. Ste to práve vy, kto toto fórum tvorí. :)

Už tradične sme pre vás pri príležitosti narodenín fóra pripravili narodeninovú súťaž. A musím povedať, že súťažiť sa naozaj oplatí. V tohtoročnej narodeninovej súťaži môžete vyhrať pomocníka do domácnosti, robotický vysávač iRobot Roomba i7.  Áno, presne ten, ktorý máme teraz vo vianočnej ponuke. :)

Fantázii sa medze nekladú. No pokojne napíšte, aj keby ste nezmenili nič. Budeme len radi. :) 

Súťaž sa uskutoční od 2.12. do 9.12.2019. 12_19 Tlekom Forum bannery sutaz 750x400px.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja keby som bola jeden den spravcom tak by som zakaznikov informovala o novinkach  častejšie a bola štedrejsie k zakaznikom ...A kto potrebujem pomoct u niecim by som pomohla hned nemuseli by tolko čakat an odpoved..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vybral by so jednu najlepšiu tému, ktorej by sme sa venovali celý deň 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zoskupil témy s podobným obsahom, zjednodušil orientáciu vo fóre podľa obsahu a odstránil všetko nesúvisiace. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V ten deň by som odmenila každého kto sa zapojí do súťaže 😆

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

• a viac ako 2000 tém. 

Zmenil by som sutaz lebo kazdy mesiac ta ista otazka...inac nic ine by som nemenil...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdravím všetkých a všetkým by som dopriala výhru, ale hlavne by som zaželala všetkým krásne a pohodové Vianoce prežité v láske a porozumení

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No ako Admin by som asi nechcel byť ani chvíľu, čokoľvek by som menil , našli by sa taký ktorým sa zmeny nepáčia.

Určite si viac vážiť dlhoročných klientov

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

fórum v pohode, mne chýbajú nejaké súťaže o hodnotné veci príslušenstvá k telefónom alebo paušál na 3 mesiace zadarmo.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Fórum je výborné. V Telekome som už dlllho, asi od 2003, keď sa volal Eurotel. Výhra by potešila celú rodinku :) 
Lenka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Rozhodne by som odmenila najvernejších zákazníkov. Poznám veľa takých ľudí, ktorí prechádzajú do Orange alebo O2  a podobne, každú chvíľu menia¬¬ Ja som od začiatku získania mobilu stále s vami a potešilo by ma odmenenie za vernosť.:x

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdvojnásobil by som počet narodeninových súťaží o iRobot Roomba i7

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar