Súťaž k narodeninám Telekom fóra! :)

Otázka

• 1

Ahojte, 

blíži sa 3.12. a s ním aj ďalšie narodeniny Telekom fóra. V poradí už piate. :) 

Ďakujeme vám, že ste stále s nami a navštevujete naše fórum. ❤️Či už keď potrebujete radu alebo si nájdete čas poradiť ostatným. Čo sa stalo na fóre za posledný rok? 

• Viac ako 2 000 000 návštevníkov hľadalo odpovede na svoje otázky práve na fóre,
  • viac ako 18 000 užívateľov sa k nám tento rok pridalo,
  • pribudlo takmer 12 000 príspevkov
  • a viac ako 2000 tém. 

Ešte raz ďakujeme za každú návštevu, registráciu, tému či príspevok. Ste to práve vy, kto toto fórum tvorí. :)

Už tradične sme pre vás pri príležitosti narodenín fóra pripravili narodeninovú súťaž. A musím povedať, že súťažiť sa naozaj oplatí. V tohtoročnej narodeninovej súťaži môžete vyhrať pomocníka do domácnosti, robotický vysávač iRobot Roomba i7.  Áno, presne ten, ktorý máme teraz vo vianočnej ponuke. :)

Napíšte nám do komentára odpoveď na súťažnú otázku a ste v hre. 

Keby ste boli jeden deň správcom Telekom fóra, čo by ste urobili? 

Fantázii sa medze nekladú. No pokojne napíšte, aj keby ste nezmenili nič. Budeme len radi. :) 

Súťaž sa uskutoční od 2.12. do 9.12.2019. 12_19 Tlekom Forum bannery sutaz 750x400px.jpg

Sken_P84HP1101A.st.sk_02122019_111501.pdf

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

715 odpovedí na túto otázku

• 0

Ak by som bol správcom telekom fóra, tak by som hľadal neustále možnosti:

- revízie a aktuálnosti zverejnených informácii.
- inovácie Telekom fóra

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vydal by som platobnú kartu,  s platnosťou iba v Telecome,ktorou by sa dalo so zľavou nakupovať kredit.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Chcelo by to nejaké dátove karty, najlepšie bez akýchkoľvek sms a volaní. DOBA DATOVA

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zavolal by som do Orange, O2, 4ky a neviem kde ešte, či nechcú zmeniť operátora xDxDxD

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ak by som bola jeden deň správcom Telekom fóra, tak by som v ten deň každému odpovedala výhradne po vychodňarsky :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Keby som bol 1 deň adminom tak by som vyhlásil súťaž ako to robiť lepšie jak to je teraz.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Prešiel by som si kritické príspevky a snažil by som sa o pravdivé, úprimné odpovede.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Za jeden deň sa nedá veľa stihnúť:(,od skorého rána  odstraňovať nefungujúce odkazy

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Asi nejaké pravidelné súťaže, nemusia to byť veľké veci napr. kredit navyše, dáta.... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Odmenila by som dlhoročných užívateľov siete Telekom, lebo najväčšie zľavy a odmeny majú novy zákazníci. Možno 1-2 mesiacmi  služieb zadarmo. Samozrejme aj mňa. 

.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

vaicmenej nič, možno viac súťaží a pre klientov kalendáre každý rok zdarma 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Čo sa týka fóra nemam žiadné vyhrady no tiež si myslím že pre dlhodobých klientov by mohli byť väčšie výhody aj keď chápem že v dnešnej dobe je veľký konkurenčný boj o klientelu ale mnohokrát nový klienti majú väčšie výhody. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Začala by som ponúkať neregistrovaný sim karty a virtuálne čísla bez poplatku na 6 mesiacov

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Keby som bola správca Telekom fóra na jeden deň , veľa by som za ten čas nezmenila. Spravila by som vyskakovacie okno s možnosťou chatu a hlavne by som nechala telefónne číslo, na ktorom by nonstop vedel niekto poradiť bez tukania čísel. Nie všetky problémy majú svoje riešenie na Telekom linke. Inak povedané,  vymyslela by som takú pomoc, ktorú by vyuzili najmä zákazníci nachádzajúci sa v zahraničí,  alebo iných situáciach, kedy nemôžu navštíviť pobočku.

PS: som s vami - Telekomom - zatiaľ veľmi spokojná 😊

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zatraktivnit kvizom tyzdnovym s moznostou vyhry. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar