Súťaž k narodeninám Telekom fóra! :)

Otázka

• 1

Ahojte, 

blíži sa 3.12. a s ním aj ďalšie narodeniny Telekom fóra. V poradí už piate. :) 

Ďakujeme vám, že ste stále s nami a navštevujete naše fórum. ❤️Či už keď potrebujete radu alebo si nájdete čas poradiť ostatným. Čo sa stalo na fóre za posledný rok? 

• Viac ako 2 000 000 návštevníkov hľadalo odpovede na svoje otázky práve na fóre,
  • viac ako 18 000 užívateľov sa k nám tento rok pridalo,
  • pribudlo takmer 12 000 príspevkov
  • a viac ako 2000 tém. 

Ešte raz ďakujeme za každú návštevu, registráciu, tému či príspevok. Ste to práve vy, kto toto fórum tvorí. :)

Už tradične sme pre vás pri príležitosti narodenín fóra pripravili narodeninovú súťaž. A musím povedať, že súťažiť sa naozaj oplatí. V tohtoročnej narodeninovej súťaži môžete vyhrať pomocníka do domácnosti, robotický vysávač iRobot Roomba i7.  Áno, presne ten, ktorý máme teraz vo vianočnej ponuke. :)

Napíšte nám do komentára odpoveď na súťažnú otázku a ste v hre. 

Keby ste boli jeden deň správcom Telekom fóra, čo by ste urobili? 

Fantázii sa medze nekladú. No pokojne napíšte, aj keby ste nezmenili nič. Budeme len radi. :) 

Súťaž sa uskutoční od 2.12. do 9.12.2019. 12_19 Tlekom Forum bannery sutaz 750x400px.jpg

Sken_P84HP1101A.st.sk_02122019_111501.pdf

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

716 odpovedí na túto otázku

• 0

..aj ked by to nebolo v mojej kompetencii, zmenil by som ceny prenajmu magioboxov a tiez by som umoznil kupu (tak ako bolo v minulosti)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ako spravca fora by som v podstate nemenil nic. Bolo by, vhodne sprehladnit mobilnu webovu stranku

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Posadil aspon 10 zamestnancov ktorý vedia niečo spraviť a vybaviť nech odpovedajú a vybavujú online

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zmigroval by som na XenForo alebo Discourse 😁👌🏿

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

viac súťaží napríklad o takéto darčeky nech sa máme z čoho tešiť  aspoň raz mesačne 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zmenil by som vzhľad fóra, zmenšil by som polička na príspevky  su fakt zbytočne velke par príspevkov a musím rolečkovať ako blázon urobil by som ich menšie a fixol by som to na maximálny počet slov aby nebol problém v tom, pridal by som nove hodnosti a karmu člena + bydlisko odkiaľ člen je, online službu od vyšej hodnosti príklad expert aby boli vysvietení kto je online a možnosť napísať oživovateľovi SS ( súkromnu správu). 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Odprezentoval 10 najdôležitejších a zmysluplných zákazníckych pripomienok/otázok/podnetov z fóra na najbližšom sedení najvyššieho manažmentu Telekomu.

EP

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň.

Nemenila by som nič.Snáď len výhody pre dôchodcov,pavšál je dosť drahý.Ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Snažil by som sa vybaviť dotazy minimálne tak ako ich vybavuje ten súčasný.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

blíži sa 3.12. a s ním aj ďalšie narodeniny Telekom fóra. V poradí už piate. :) 

Ďakujeme vám, že ste stále s nami a navštevujete naše fórum. ❤️Či už keď potrebujete radu alebo si nájdete čas poradiť ostatným. Čo sa stalo na fóre za posledný rok? 

• Viac ako 2 000 000 návštevníkov hľadalo odpovede na svoje otázky práve na fóre,
  • viac ako 18 000 užívateľov sa k nám tento rok pridalo,
  • pribudlo takmer 12 000 príspevkov
  • a viac ako 2000 tém. 

Ešte raz ďakujeme za každú návštevu, registráciu, tému či príspevok. Ste to práve vy, kto toto fórum tvorí. :)

Už tradične sme pre vás pri príležitosti narodenín fóra pripravili narodeninovú súťaž. A musím povedať, že súťažiť sa naozaj oplatí. V tohtoročnej narodeninovej súťaži môžete vyhrať pomocníka do domácnosti, robotický vysávač iRobot Roomba i7.  Áno, presne ten, ktorý máme teraz vo vianočnej ponuke. :)

Napíšte nám do komentára odpoveď na súťažnú otázku a ste v hre. 

Keby ste boli jeden deň správcom Telekom fóra, čo by ste urobili? 

Fantázii sa medze nekladú. No pokojne napíšte, aj keby ste nezmenili nič. Budeme len radi. :) 

Súťaž sa uskutoční od 2.12. do 9.12.2019. 12_19 Tlekom Forum bannery sutaz 750x400px.jpg

Sken_P84HP1101A.st.sk_02122019_111501.pdf

Keby som bol správcom fóra, tak by som vyhľadal dobrých odborníkov na elektroniku, nie len vašich produktov, ale aby som klientom vedel vysvetliť viac, ak by mali problém s kompatibilitou svojej elektroniky. Inak som rád že vôbec fórum je, lebo aj mne pomohol jeden klient. 

Ostávam s pozdravom

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ak by som bol spravcom fora, urcite by potesil pred vianocami najme dlhodobých zákazníkov , možnosť získať zlavu alebo iné benefity v existujucich zmluvách , a službách.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

iba správcom fóra..????...to je málo...lepšie majiteľom Telekomu..Viac si vážiť dlhodobých a verných zákazníkov a ponúkať im výhodnejšie ponuky.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zákazníkov by som rozdelil na menej verných /nad 5/, verných /nad10/, najvernejších /nad20 rokov/ - a mal by som k nim /nad 20/ nadštandardný prístup vo všetkých smeroch, lebo mi nie sme zákazníci  telekomu, my sme telekom!

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Asi by som sa vypol. To musi bit náročné povolanie. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Som spravcom fora, viem co taky spravca ma robit. Ale neprezradim, je to moje  know how. :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Už niekto z predchádzajúcich upozornil na vytvorenie SMS brány. V minulosti predchodca Telekomu to mal. Lepšie sa píše na klávesnici a asi to nie je prežitok.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar