Súťaž k narodeninám Telekom fóra! :)

Otázka

• 1

Ahojte, 

blíži sa 3.12. a s ním aj ďalšie narodeniny Telekom fóra. V poradí už piate. :) 

Ďakujeme vám, že ste stále s nami a navštevujete naše fórum. ❤️Či už keď potrebujete radu alebo si nájdete čas poradiť ostatným. Čo sa stalo na fóre za posledný rok? 

• Viac ako 2 000 000 návštevníkov hľadalo odpovede na svoje otázky práve na fóre,
  • viac ako 18 000 užívateľov sa k nám tento rok pridalo,
  • pribudlo takmer 12 000 príspevkov
  • a viac ako 2000 tém. 

Ešte raz ďakujeme za každú návštevu, registráciu, tému či príspevok. Ste to práve vy, kto toto fórum tvorí. :)

Už tradične sme pre vás pri príležitosti narodenín fóra pripravili narodeninovú súťaž. A musím povedať, že súťažiť sa naozaj oplatí. V tohtoročnej narodeninovej súťaži môžete vyhrať pomocníka do domácnosti, robotický vysávač iRobot Roomba i7.  Áno, presne ten, ktorý máme teraz vo vianočnej ponuke. :)

Napíšte nám do komentára odpoveď na súťažnú otázku a ste v hre. 

Keby ste boli jeden deň správcom Telekom fóra, čo by ste urobili? 

Fantázii sa medze nekladú. No pokojne napíšte, aj keby ste nezmenili nič. Budeme len radi. :) 

Súťaž sa uskutoční od 2.12. do 9.12.2019. 12_19 Tlekom Forum bannery sutaz 750x400px.jpg

Sken_P84HP1101A.st.sk_02122019_111501.pdf

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

716 odpovedí na túto otázku

• 0

vyhlásil by som ďalšiu súťaž , a ešte by som za každý nezodpovedaný dotaz do 2 hodín dal tomu kto sa dotazoval  napr. 500MB dát zdarma.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Možno by som si našiel čas pozrieť sa na fungovanie email stránky.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

blíži sa 3.12. a s ním aj ďalšie narodeniny Telekom fóra. V poradí už piate. :) 

Ďakujeme vám, že ste stále s nami a navštevujete naše fórum. ❤️Či už keď potrebujete radu alebo si nájdete čas poradiť ostatným. Čo sa stalo na fóre za posledný rok? 

• Viac ako 2 000 000 návštevníkov hľadalo odpovede na svoje otázky práve na fóre,
  • viac ako 18 000 užívateľov sa k nám tento rok pridalo,
  • pribudlo takmer 12 000 príspevkov
  • a viac ako 2000 tém. 

Ešte raz ďakujeme za každú návštevu, registráciu, tému či príspevok. Ste to práve vy, kto toto fórum tvorí. :)

Už tradične sme pre vás pri príležitosti narodenín fóra pripravili narodeninovú súťaž. A musím povedať, že súťažiť sa naozaj oplatí. V tohtoročnej narodeninovej súťaži môžete vyhrať pomocníka do domácnosti, robotický vysávač iRobot Roomba i7.  Áno, presne ten, ktorý máme teraz vo vianočnej ponuke. :)

Napíšte nám do komentára odpoveď na súťažnú otázku a ste v hre. 

Keby ste boli jeden deň správcom Telekom fóra, čo by ste urobili? 

Fantázii sa medze nekladú. No pokojne napíšte, aj keby ste nezmenili nič. Budeme len radi. :) 

Súťaž sa uskutoční od 2.12. do 9.12.2019. 12_19 Tlekom Forum bannery sutaz 750x400px.jpg

Sken_P84HP1101A.st.sk_02122019_111501.pdf

Za jeden deň asi nič, ale nejaké bonusy pre verných zákazníkov by mohli byť

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Za jeden deň by som toho veľa nezmenil ... to chce viacej času.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nesledujem , takze nič nemením 😉 a ďakujem za výhru 😊

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Viac výhod pre verných zákazníkov :Dkeďže mame aj paušály aj net aj magio 😉

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

chcelo by to viac vyhod pre vernych zakaznikov

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

chcel by som tu vidiet odpoved preco pri zriadovani sluzby my do bytu pride daky clovek ktory nie je pracovnik telekomu , ale daky sup sup dodavatel , ktory pride na starom rozheganom aute, o obleceni ani nehovorim, ani sa nepredstavi odkial je , nevie mi poradit dalsie produkty telekomu.Myslim ze ked si objednam sluzbu u telekomu tak ocakavam pracovnika telekomu ... sup dodavatelov si nechajte pre vonkajsie prace kde neprichadzaju so styku so zakaznikom

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Urcite by som necenzuroval ked sa spomenie ze iny operatr ma vyhodnejsiu ponuku konkurencia je najlepsia pre zakaznika jasne ze nie pre firmu samotnu najme taky moloch ako je telekom, uz mi bolo scenzurovanych par postov proste korporatny fasizmus.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

asi by som nezmenil nič ale snažil by som aby všetko fungovalo ako má a aby som každému vedel odpovedať na otázky a podnety 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Keby som bol správcom na jeden deň, išiel by som na pivo , lebo by som už nemal čo meniť. Všetko je super :-D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ak by som bol správcom fóra organizoval by som deň v mesiaci na otázky a odpovede od kompetentných.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ako správca fóra by som otváral oči voličom aby vo Februári volili čistých a perspektívnych politikov. To by sa potom komunikovali cez Telekom len samé dobré správy.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Asi by som nič nemenil len by som vyčlenil jedného človeka každý deň aby rýchlejšie reagoval na príspevky a podnety zákazníkov  :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dával by som sem viac súťaží a bonusov za aktivitu na fóre a možno nejaké novinky. 9_9

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zatiaľ som našla na fóre čo som potrebovala, nevyužívam ho tak často, takže za mňa nič na zmenenie.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Spravila by som fórum na štýl online s tým, že kto odpovie najrýchlejšie a naozaj aj správne poradí bude odmenený buď nejakým balíkom napr dáta alebo nejakou vecnou cenou :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar