Súťaž k narodeninám Telekom fóra! :)

Otázka

• 1

Ahojte, 

blíži sa 3.12. a s ním aj ďalšie narodeniny Telekom fóra. V poradí už piate. :) 

Ďakujeme vám, že ste stále s nami a navštevujete naše fórum. ❤️Či už keď potrebujete radu alebo si nájdete čas poradiť ostatným. Čo sa stalo na fóre za posledný rok? 

• Viac ako 2 000 000 návštevníkov hľadalo odpovede na svoje otázky práve na fóre,
  • viac ako 18 000 užívateľov sa k nám tento rok pridalo,
  • pribudlo takmer 12 000 príspevkov
  • a viac ako 2000 tém. 

Ešte raz ďakujeme za každú návštevu, registráciu, tému či príspevok. Ste to práve vy, kto toto fórum tvorí. :)

Už tradične sme pre vás pri príležitosti narodenín fóra pripravili narodeninovú súťaž. A musím povedať, že súťažiť sa naozaj oplatí. V tohtoročnej narodeninovej súťaži môžete vyhrať pomocníka do domácnosti, robotický vysávač iRobot Roomba i7.  Áno, presne ten, ktorý máme teraz vo vianočnej ponuke. :)

Napíšte nám do komentára odpoveď na súťažnú otázku a ste v hre. 

Keby ste boli jeden deň správcom Telekom fóra, čo by ste urobili? 

Fantázii sa medze nekladú. No pokojne napíšte, aj keby ste nezmenili nič. Budeme len radi. :) 

Súťaž sa uskutoční od 2.12. do 9.12.2019. 12_19 Tlekom Forum bannery sutaz 750x400px.jpg

Sken_P84HP1101A.st.sk_02122019_111501.pdf

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

707 odpovedí na túto otázku

• 0

Zaviedol by som vernostné zľavy odstupňované podľa dlžky pôsobenia v tejto organizácii.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

pekný Vianočný darček pre všetkých užívateľov bez zapojenia do súťaže cca: 100€

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Chcelo by to viacej času ako 1 deň, ale určite by som zaviedol takéto súťaže častejšie.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

keby som na jeden deň bola správcom telekom fóra, zmenila by som častejšie darčeky aktívnym dlhodobým členom a tiež nejaké tie zľavy za využívanie služieb

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Keby som bol jeden deň administrátorom motivoval by som verných zákazníkov nejakými bonusmi a výhodami. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Urobil by som na fóre poriadky, aby sa veci dali ľahšie vyhľadávať.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

AK by som bol správcom Telekom fóra, tak by som nemenil nič, lebo zmeny v cenách tu nevyriešime:):)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

neviem čo by som urobil. Nad tým by som musel dlhšie premýšlať.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

určite by som tieto komenty nečítala, nechala by som  túto prácu až na druhý deň Vám :D  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V prvom rade by som čítal všetky príspevky. Na otázky by som odpovedal, z podnetov by som si bral ponaučenie a z kritiky by som vyvodzoval dôsledky.

Nič viac a nič menej to nepotrebuje. Vlastne ešte čas, nekonečne veľa času.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Najaktívnejších fóristov by som pozval na osobné stretnutie s vedením spoločnosti zodpovedným za inovácie a kedže je to fórum, možno každý deň pridal jeden fór :D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

išla by som študovať pravidlá pravopisu, inak všetko OK

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nebolo by čo meniť,myslím že je to v dobrých rukách.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Treba vytriediť príspevky podľa kvality - už je v tom chaos. Keď niečo hľadám tak vyhodí veľa zbytočného balastu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Myslim si ze forum je nastavene a spravovane v ramci moznosti dobre.takze by som nemenil a nerobil nic.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Aspoň tých  5 percent by som trvale znižil mesacné poplatky za služby telekomu!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

vyhlásil by som ďalšiu súťaž , a ešte by som za každý nezodpovedaný dotaz do 2 hodín dal tomu kto sa dotazoval  napr. 500MB dát zdarma.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Možno by som si našiel čas pozrieť sa na fungovanie email stránky.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

blíži sa 3.12. a s ním aj ďalšie narodeniny Telekom fóra. V poradí už piate. :) 

Ďakujeme vám, že ste stále s nami a navštevujete naše fórum. ❤️Či už keď potrebujete radu alebo si nájdete čas poradiť ostatným. Čo sa stalo na fóre za posledný rok? 

• Viac ako 2 000 000 návštevníkov hľadalo odpovede na svoje otázky práve na fóre,
  • viac ako 18 000 užívateľov sa k nám tento rok pridalo,
  • pribudlo takmer 12 000 príspevkov
  • a viac ako 2000 tém. 

Ešte raz ďakujeme za každú návštevu, registráciu, tému či príspevok. Ste to práve vy, kto toto fórum tvorí. :)

Už tradične sme pre vás pri príležitosti narodenín fóra pripravili narodeninovú súťaž. A musím povedať, že súťažiť sa naozaj oplatí. V tohtoročnej narodeninovej súťaži môžete vyhrať pomocníka do domácnosti, robotický vysávač iRobot Roomba i7.  Áno, presne ten, ktorý máme teraz vo vianočnej ponuke. :)

Napíšte nám do komentára odpoveď na súťažnú otázku a ste v hre. 

Keby ste boli jeden deň správcom Telekom fóra, čo by ste urobili? 

Fantázii sa medze nekladú. No pokojne napíšte, aj keby ste nezmenili nič. Budeme len radi. :) 

Súťaž sa uskutoční od 2.12. do 9.12.2019. 12_19 Tlekom Forum bannery sutaz 750x400px.jpg

Sken_P84HP1101A.st.sk_02122019_111501.pdf

Za jeden deň asi nič, ale nejaké bonusy pre verných zákazníkov by mohli byť

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar