Súťaž k narodeninám Telekom fóra! :)

Otázka

• 1

Ahojte, 

blíži sa 3.12. a s ním aj ďalšie narodeniny Telekom fóra. V poradí už piate. :) 

Ďakujeme vám, že ste stále s nami a navštevujete naše fórum. ❤️Či už keď potrebujete radu alebo si nájdete čas poradiť ostatným. Čo sa stalo na fóre za posledný rok? 

• Viac ako 2 000 000 návštevníkov hľadalo odpovede na svoje otázky práve na fóre,
  • viac ako 18 000 užívateľov sa k nám tento rok pridalo,
  • pribudlo takmer 12 000 príspevkov
  • a viac ako 2000 tém. 

Ešte raz ďakujeme za každú návštevu, registráciu, tému či príspevok. Ste to práve vy, kto toto fórum tvorí. :)

Už tradične sme pre vás pri príležitosti narodenín fóra pripravili narodeninovú súťaž. A musím povedať, že súťažiť sa naozaj oplatí. V tohtoročnej narodeninovej súťaži môžete vyhrať pomocníka do domácnosti, robotický vysávač iRobot Roomba i7.  Áno, presne ten, ktorý máme teraz vo vianočnej ponuke. :)

Napíšte nám do komentára odpoveď na súťažnú otázku a ste v hre. 

Keby ste boli jeden deň správcom Telekom fóra, čo by ste urobili? 

Fantázii sa medze nekladú. No pokojne napíšte, aj keby ste nezmenili nič. Budeme len radi. :) 

Súťaž sa uskutoční od 2.12. do 9.12.2019. 12_19 Tlekom Forum bannery sutaz 750x400px.jpg

Sken_P84HP1101A.st.sk_02122019_111501.pdf

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

716 odpovedí na túto otázku

• 0

otazka :rychlost admin. , pripadne ziadna odpoved

mam spravne , ak chcem sútazit o robot...?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Aspoň raz týždenne súťaž - vedomostnú, z historie,aktuality a pod. Drobné výhry reklamné predmety ,výhodnejší balíček služieb,zľavy atď.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

myslím že aspoň jedna odpoveď by mala byť,napr: Nič by som nemenil/nemenila

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Myslím, že ak by si to ktokoľvek z nás vyskúšal čo i len na jeden deň, tak by pochopil, aké ťažké je ísť v ústrety zákazníkom. Ak by som bola ja na jeden deň adminom, tak by som sa snažila urobiť všetko pre zákazníka. Veď na jeden deň sa dá ten nátlak vydržať.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Môhla  by prebiehať akcia v ktorej každý zákazník čo dosiahne faktúru 20€(alebo si dobyje kredit) zatočí kolesom a bude môcť získať rôzne ceny ..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ešte som nepotreboval poradiť z telekom fóra, takže asi by som nezmenil nič :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Spojil by som všetkých ľudí dobrej vôle v jedno.....ako rodinu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

blíži sa 3.12. a s ním aj ďalšie narodeniny Telekom fóra. V poradí už piate. :) 

Ďakujeme vám, že ste stále s nami a navštevujete naše fórum. ❤️Či už keď potrebujete radu alebo si nájdete čas poradiť ostatným. Čo sa stalo na fóre za posledný rok? 

• Viac ako 2 000 000 návštevníkov hľadalo odpovede na svoje otázky práve na fóre,
  • viac ako 18 000 užívateľov sa k nám tento rok pridalo,
  • pribudlo takmer 12 000 príspevkov
  • a viac ako 2000 tém. 

Ešte raz ďakujeme za každú návštevu, registráciu, tému či príspevok. Ste to práve vy, kto toto fórum tvorí. :)

Už tradične sme pre vás pri príležitosti narodenín fóra pripravili narodeninovú súťaž. A musím povedať, že súťažiť sa naozaj oplatí. V tohtoročnej narodeninovej súťaži môžete vyhrať pomocníka do domácnosti, robotický vysávač iRobot Roomba i7.  Áno, presne ten, ktorý máme teraz vo vianočnej ponuke. :)

Napíšte nám do komentára odpoveď na súťažnú otázku a ste v hre. 

Keby ste boli jeden deň správcom Telekom fóra, čo by ste urobili? 

Fantázii sa medze nekladú. No pokojne napíšte, aj keby ste nezmenili nič. Budeme len radi. :) 

Súťaž sa uskutoční od 2.12. do 9.12.2019. 12_19 Tlekom Forum bannery sutaz 750x400px.jpg

Sken_P84HP1101A.st.sk_02122019_111501.pdf

užil by som dvojitú dávku xanaxu  :))

užil by som dvojitú dávku xanaxu  :))

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vytvoril by som stránku de je možne komunikovať  respektíve písať medzi sebou .Bolo by to rozdelene trebárs podlá telefónnou ,paušálou rôzne návody ,jedným slovom podeliť to do rôznych skupín de si nájdem čo chcem vedieť ,alebo ma zaujíma mnoho z nás nemá dostatočný prehlaď o produktoch ktoré sa ponukaju viem to z vlastnej skúsenosti.  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Viac by som si vážil existujucich klientov a zvýhodňovať by som ich za vernosť....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

určite by som sa viac venoval pevným sietiam -  pevné linky sú ešte neoddeliteľnou súčasťou každodenného života, hlavne staršej generácie.

Paľo

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

určite by som sa viac venoval problematike pevnej siete , pevné linky sú ešte stále neoddeliteľnou časťou každodenného života, hlavne staršej generácie.

Paľo

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Určite by som porozmýšľal nad novou súťažou v Telekom Aplikácii pre mobilné zariadenia. Myslím že to tipovanie počtu ľudí je už nudné a ľudí skôr odrádza ako motivuje súťažiť. 

Editoval/-a mayco79

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No, viac by som si vážila stálych dlhoročných zákazníkov a pripravila by som im na ten deň užitočné výhody.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pokracoval by som takto dalej, nakolko som doteraz spokojny.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vypol by som na jeden deň forum a užíval by som si  pokoj.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

povedala by som si, že čo sa dá urobiť dnes, sa dá urobiť aj zajtra a mala by som deň voľna :-D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar