Súťaž k narodeninám Telekom fóra! :)

Otázka

• 1

Ahojte, 

blíži sa 3.12. a s ním aj ďalšie narodeniny Telekom fóra. V poradí už piate. :) 

Ďakujeme vám, že ste stále s nami a navštevujete naše fórum. ❤️Či už keď potrebujete radu alebo si nájdete čas poradiť ostatným. Čo sa stalo na fóre za posledný rok? 

• Viac ako 2 000 000 návštevníkov hľadalo odpovede na svoje otázky práve na fóre,
  • viac ako 18 000 užívateľov sa k nám tento rok pridalo,
  • pribudlo takmer 12 000 príspevkov
  • a viac ako 2000 tém. 

Ešte raz ďakujeme za každú návštevu, registráciu, tému či príspevok. Ste to práve vy, kto toto fórum tvorí. :)

Už tradične sme pre vás pri príležitosti narodenín fóra pripravili narodeninovú súťaž. A musím povedať, že súťažiť sa naozaj oplatí. V tohtoročnej narodeninovej súťaži môžete vyhrať pomocníka do domácnosti, robotický vysávač iRobot Roomba i7.  Áno, presne ten, ktorý máme teraz vo vianočnej ponuke. :)

Napíšte nám do komentára odpoveď na súťažnú otázku a ste v hre. 

Keby ste boli jeden deň správcom Telekom fóra, čo by ste urobili? 

Fantázii sa medze nekladú. No pokojne napíšte, aj keby ste nezmenili nič. Budeme len radi. :) 

Súťaž sa uskutoční od 2.12. do 9.12.2019. 12_19 Tlekom Forum bannery sutaz 750x400px.jpg

Sken_P84HP1101A.st.sk_02122019_111501.pdf

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

707 odpovedí na túto otázku

• 0

Zmazal by som komplet všetky príspevky a začal úplne odznova. Spravil by som FAQ, ktoré by som nonstop doplňoval, aby sa zbytočne nespamovali rovnaké otázky, čím by som trochu uľahčil práci administrátorom, ktorí by sa mohli sústrediť na tie zvyšné otázky, ktoré sú naozaj potrebné riešiť. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dnes by som si bola privstala, aby mi neušli žiadne pochvaly a gratulácie - napr. táto:

Nadišiel čas pozdvihnúť čašu perlivého moku

a zamyslieť sa nad úspechom Vášho piateho roku!

Nie je to ten úspech čo padá z neba,

ale pre ktorý urobiť veľa práce treba.

A ze ste tú prácu dobre robili,

je tu ten dôvod, aby sme si pripili:

Tak nech každým ďalším rokom pribúda chuti

a nech každého klienta zamyslieť sa núti,.

že na náhodu sa spoliehať nedá

a že Telekom fórum nie je žiadne B trieda.

Živio!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Poskytol by som viac zlacnení pre starobných dôchodcov.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zakazal by som pristup vsetkym vzdy so vsetkym nespokojnym - hlavne tym co nedokazu bez mobilu sekundu prezit. Akurat to najdolezotejsie sa deje ked padne siet - vtedy malo Slovensko ziskat najviac milionarov sveta.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Najal by som niekoho, aby modernizoval vzhlad fora.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ja by som zrušil poplatok za platbu v hotovosti na pobočkách. Predstavoval som si, že keď ste deklarovali heslo: Spájame sa pre Vás, že to uľahčí spotrebiteľský život a nie ešte viac skomplikuje...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Snažil by som sa vyriešiť s celým tímom všetky nezodpovedané otázky :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja by som dala sms na cele  sviatky zadarmo. Nic nie je krajšie ako poslať blízkej osobe pozdrav Vianočný keďže dnes je to funguje cez

Facebook. Alebo by som taktiež urobila adventný kalendár 😀😀

Editoval/-a annavansi

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zvysil by som plat zamestnancom Telekom fora, lebo svoju pracu robia dobre.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň, vyradil by som z fóra tých, čo sa úplne nekompetentne domahajú technických záležitostí, ktoré sú nereálne.V predvianočnom období by ste občas mohli benefitmi osloviť verných klientov Telekomu,  ktorí majú u Vás služby v oblasti pevných liniek, mobilov, Mágio-televízie a nie len marketingovo bojovať stále o nových zákazníkov.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja len poprajem správcovi pevné nervy lebo s ľudmi je najťažšia práca a nevyhovite každému.Jeden chce to a druhý chce úplne niečo iné.

No ak tu má niekto dobrý nápad posunul by som ho vyššie kompetentným osobám.Forum je istý druh spätnej väzby od  ľudí a ich pohľad na vec.

PS:  Ako ja hovorím Na dobré sa čakať oplatí a čo môže urobiť niekto druhý nebudem predsa robiť ja šťastné a veselé PF2020

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

všetkým by som poprial krásne vianoce a každemu rozdal vysávač....aj sebe:D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Cely den by som tam pisal vtipy aby som pobavil zakaznikov😁

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Za jeden deň by som toho veľa nestihla, možno volania a sms zadarmo ten konkrétny deň. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Aspoň raz týždenne súťaž - vedomostnú, z historie,aktuality a pod. Drobné výhry reklamné predmety ,výhodnejší balíček služieb,zľavy atď.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Myslím, že ak by si to ktokoľvek z nás vyskúšal čo i len na jeden deň, tak by pochopil, aké ťažké je ísť v ústrety zákazníkom. Ak by som bola ja na jeden deň adminom, tak by som sa snažila urobiť všetko pre zákazníka. Veď na jeden deň sa dá ten nátlak vydržať.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar