Súťaž k narodeninám Telekom fóra! :)

Otázka

• 1

Ahojte, 

blíži sa 3.12. a s ním aj ďalšie narodeniny Telekom fóra. V poradí už piate. :) 

Ďakujeme vám, že ste stále s nami a navštevujete naše fórum. ❤️Či už keď potrebujete radu alebo si nájdete čas poradiť ostatným. Čo sa stalo na fóre za posledný rok? 

• Viac ako 2 000 000 návštevníkov hľadalo odpovede na svoje otázky práve na fóre,
  • viac ako 18 000 užívateľov sa k nám tento rok pridalo,
  • pribudlo takmer 12 000 príspevkov
  • a viac ako 2000 tém. 

Ešte raz ďakujeme za každú návštevu, registráciu, tému či príspevok. Ste to práve vy, kto toto fórum tvorí. :)

Už tradične sme pre vás pri príležitosti narodenín fóra pripravili narodeninovú súťaž. A musím povedať, že súťažiť sa naozaj oplatí. V tohtoročnej narodeninovej súťaži môžete vyhrať pomocníka do domácnosti, robotický vysávač iRobot Roomba i7.  Áno, presne ten, ktorý máme teraz vo vianočnej ponuke. :)

Napíšte nám do komentára odpoveď na súťažnú otázku a ste v hre. 

Keby ste boli jeden deň správcom Telekom fóra, čo by ste urobili? 

Fantázii sa medze nekladú. No pokojne napíšte, aj keby ste nezmenili nič. Budeme len radi. :) 

Súťaž sa uskutoční od 2.12. do 9.12.2019. 12_19 Tlekom Forum bannery sutaz 750x400px.jpg

Sken_P84HP1101A.st.sk_02122019_111501.pdf

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

716 odpovedí na túto otázku

• 0

Znížil ceny a vylepšil programovú ponuku.

Editoval/-a JAMES75

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

... Telekom fórum piate a ja v tomto čase päťdesiatepiate :D ...  nezávidím správcom Telekom fóra a ani ním nechcem byť, ja  si chcem čo najskôr užívať  voľný čas vďaka robotickému  vysávaču 9_9

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

pridaval by som viac sutazi, cim by som prudko zvysil pocet pravidelnych navstevnikov fora :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vyrobil by som nejaku novu sutaz,kde by sa hralo castejsie za viacej odmien.Nie jedna odmena,sice mozno draha,ale stale iba jedna.A taktiez,kedze sa ludia dnes uz tak nestretavaju,by som skusil nejake spolocne podujatia..v kazdom vacsom meste...samozrejme zadarmo...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dal by som zákazníkom ročné bezplatné služby na všetky paušály 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

Ďakujeme vám, že ste stále s nami a navštevujete naše fórum. ❤️Či už keď potrebujete radu alebo si nájdete čas poradiť ostatným. Čo sa stalo na fóre za posledný rok? 

• Viac ako 2 000 000 návštevníkov hľadalo odpovede na svoje otázky práve na fóre,
  • a viac ako 2000 tém. 

Ešte raz ďakujeme za každú návštevu, registráciu, tému či príspevok. Ste to práve vy, kto toto fórum tvorí. :)

Už tradične sme pre vás pri príležitosti narodenín fóra pripravili narodeninovú súťaž. A musím povedať, že súťažiť sa naozaj oplatí. V tohtoročnej narodeninovej súťaži môžete vyhrať pomocníka do domácnosti, robotický vysávač iRobot Roomba i7.  Áno, presne ten, ktorý máme teraz vo vianočnej ponuke. :)

Fantázii sa medze nekladú. No pokojne napíšte, aj keby ste nezmenili nič. Budeme len radi. :) 

Súťaž sa uskutoční od 2.12. do 9.12.2019. 12_19 Tlekom Forum bannery sutaz 750x400px.jpg

Zatiaľ do všetkým spokojnosť 😊

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nič by som nezmenil, načo? Radšej by som sedel v krčme a pil pivo veď moju robotu by spravil niekto iný 😂😂😂

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zalozil by som temu "ako si Telekom váži verných zákazníkov" :D

Asi tak ze zrušili oddelenie  retencie a vôbec im nevadí keď  dlhoročný zákazníci z čias eurotelu odchádzajú.....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Urobil by som mega párty ako sa na narodeninovú oslavu s takým počtom ľudí patrí :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Keby som bol jeden deň správcom, tak by som všetkým telekomákom dal na narodeninový deň telekom fóra služby zadarmo, alebo všetky neprevolané minúty preniesol vždy do nasledujúceho mesiaca, alebo bonus za neprevolané minúty. Ak by to bolo v mojej moci.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Upravil by som ceny pre verných dlhodobých zákazníkov.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja som zatiaľ spokojný. Rôzne odpovede na svoje otázky som tu našiel. Keby sa trošku zmení dizajn celého fóru. Príde mi to tu trošku neprehľadné. Inak je to asi všetko v pohode.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ťažko povedať, čo by sa dalo za ten jeden deň zmeniť. Asi by som sa len pokúsila odpovedať na všetky otázky a vyriešiť všetky požiadavky.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Viac by som sa pytal a zistoval, co chcu zakaznici, co ocakavaju a co ich trapi, lebo len tak bude firma vediet, co ma robit a ak bude vediet, co ma robit, tak prezije na trhu este dlho. 

Editoval/-a rasto.senko

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nič by som nemenila,ale dobre by padlo keby dlhoročný klienty dostali väčšie zľavy,alebo aspoň 1 týždeň v roku bezplatne.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

keby som bol co len jediny den spravcom tohto fora, odporucil by som zapojit sa  do sutaze celemu slovensku, nakolko sa jedna o vynimocnu vyhru, s tymto vysavacom mozete povysavat celu vladnu koaliciu v parlamente a sacok odviest na smetisko dejin

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

• a viac ako 2000 tém. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja by som asi nezmenila nič na tomto fóre.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Snažila by som sa udržať starých zákazníkov, koľko kdo má aktívnych služieb a podľa toho nastaviť ceny.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar