Súťaž k narodeninám Telekom fóra! :)

Otázka

• 1

Ahojte, 

blíži sa 3.12. a s ním aj ďalšie narodeniny Telekom fóra. V poradí už piate. :) 

Ďakujeme vám, že ste stále s nami a navštevujete naše fórum. ❤️Či už keď potrebujete radu alebo si nájdete čas poradiť ostatným. Čo sa stalo na fóre za posledný rok? 

• Viac ako 2 000 000 návštevníkov hľadalo odpovede na svoje otázky práve na fóre,
  • viac ako 18 000 užívateľov sa k nám tento rok pridalo,
  • pribudlo takmer 12 000 príspevkov
  • a viac ako 2000 tém. 

Ešte raz ďakujeme za každú návštevu, registráciu, tému či príspevok. Ste to práve vy, kto toto fórum tvorí. :)

Už tradične sme pre vás pri príležitosti narodenín fóra pripravili narodeninovú súťaž. A musím povedať, že súťažiť sa naozaj oplatí. V tohtoročnej narodeninovej súťaži môžete vyhrať pomocníka do domácnosti, robotický vysávač iRobot Roomba i7.  Áno, presne ten, ktorý máme teraz vo vianočnej ponuke. :)

Napíšte nám do komentára odpoveď na súťažnú otázku a ste v hre. 

Keby ste boli jeden deň správcom Telekom fóra, čo by ste urobili? 

Fantázii sa medze nekladú. No pokojne napíšte, aj keby ste nezmenili nič. Budeme len radi. :) 

Súťaž sa uskutoční od 2.12. do 9.12.2019. 12_19 Tlekom Forum bannery sutaz 750x400px.jpg

Sken_P84HP1101A.st.sk_02122019_111501.pdf

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

716 odpovedí na túto otázku

• 0

Snažil by som sa získať Telekomu čo najviac bývalých zákazníkov a ponúknuť im zvýhodnené konkurenčné služby oproti iným dostupným slovenským operátorom.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zmeniť pristup k dlhoročným zakaznikom !!!! A nie len tu na telekom fóre ale aj iných kontaktoch so zakaznikom !

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ak by som bol spravcom fora, konecne by som zodpovedal zakaznicke otazky na temu: >>> Kedy bude konecne E-SIM v Telekome? <<< 

ale ziadne bla bla bla... ale treba konecne stanovit termin, napr. TIETO VIANOCE :) 

odpoveď sa páči : 4 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

zmenil by som admin heslo na :  telekom123  a tak by mohol byt adminom hocikto :-)  nech je sranda ;-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nemal si toto dať náhodou do súťaže??? :-D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dal by som dlhorocnym zakaznikom pausal v hodnote cca  20e zdarma na rok.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Klasické forum, pre zakaznikov.... Stale sa da co vylepšiť, ale momentálne to je prehľadné. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Keby ste boli jeden deň správcom Telekom fóra, čo by ste urobili? 

Zaviedol by som virtuálneho asistenta, ako to bolo v prípade EASY. Neustále sa opakujú tie isté otázky.  Výzva správcom :-)

Šťastné a veselé Vianoce adminom fóra

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ak by som bol na deň adminom fóra vytvoril by som exkluzívny event pre najaktívnejších šlenov fóra, ktorí pomáhajú ostatným svojími expertnými odpoveďami, a ponúkol im spoluprácu pri testovaní a recenzovaní telefónov/zariadení/home automation/atď.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar