Súťaž k narodeninám Telekom fóra! :)

Otázka

• 1

Ahojte, 

blíži sa 3.12. a s ním aj ďalšie narodeniny Telekom fóra. V poradí už piate. :) 

Ďakujeme vám, že ste stále s nami a navštevujete naše fórum. ❤️Či už keď potrebujete radu alebo si nájdete čas poradiť ostatným. Čo sa stalo na fóre za posledný rok? 

• Viac ako 2 000 000 návštevníkov hľadalo odpovede na svoje otázky práve na fóre,
  • viac ako 18 000 užívateľov sa k nám tento rok pridalo,
  • pribudlo takmer 12 000 príspevkov
  • a viac ako 2000 tém. 

Ešte raz ďakujeme za každú návštevu, registráciu, tému či príspevok. Ste to práve vy, kto toto fórum tvorí. :)

Už tradične sme pre vás pri príležitosti narodenín fóra pripravili narodeninovú súťaž. A musím povedať, že súťažiť sa naozaj oplatí. V tohtoročnej narodeninovej súťaži môžete vyhrať pomocníka do domácnosti, robotický vysávač iRobot Roomba i7.  Áno, presne ten, ktorý máme teraz vo vianočnej ponuke. :)

Napíšte nám do komentára odpoveď na súťažnú otázku a ste v hre. 

Keby ste boli jeden deň správcom Telekom fóra, čo by ste urobili? 

Fantázii sa medze nekladú. No pokojne napíšte, aj keby ste nezmenili nič. Budeme len radi. :) 

Súťaž sa uskutoční od 2.12. do 9.12.2019. 12_19 Tlekom Forum bannery sutaz 750x400px.jpg

Sken_P84HP1101A.st.sk_02122019_111501.pdf

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

707 odpovedí na túto otázku

• 0

Vyhovieť zákazníkom, štedrejšie odmeňovať verných - nad 10-15 rokov tovar za symbolickú cenu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dlhorocnym zakaznikom by som dala lepsiu zlavu na pausal a viac vyhod vo vseobecnosti...Inak som spokojna, ved by som nebola vasou zakaznickou uz viac ako 12 rokov...:)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Asi by som nemenila nič, môj problém bol promptne vyriešený

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Keby som bol adminom , vyložil by som si nohy na stôl a celý deň nič nerobil.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

blíži sa 3.12. a s ním aj ďalšie narodeniny Telekom fóra. V poradí už piate. :) 

Ďakujeme vám, že ste stále s nami a navštevujete naše fórum. ❤️Či už keď potrebujete radu alebo si nájdete čas poradiť ostatným. Čo sa stalo na fóre za posledný rok? 

• Viac ako 2 000 000 návštevníkov hľadalo odpovede na svoje otázky práve na fóre,
  • viac ako 18 000 užívateľov sa k nám tento rok pridalo,
  • pribudlo takmer 12 000 príspevkov
  • a viac ako 2000 tém. 

Ešte raz ďakujeme za každú návštevu, registráciu, tému či príspevok. Ste to práve vy, kto toto fórum tvorí. :)

Už tradične sme pre vás pri príležitosti narodenín fóra pripravili narodeninovú súťaž. A musím povedať, že súťažiť sa naozaj oplatí. V tohtoročnej narodeninovej súťaži môžete vyhrať pomocníka do domácnosti, robotický vysávač iRobot Roomba i7.  Áno, presne ten, ktorý máme teraz vo vianočnej ponuke. :)

Napíšte nám do komentára odpoveď na súťažnú otázku a ste v hre. 

Keby ste boli jeden deň správcom Telekom fóra, čo by ste urobili? 

Fantázii sa medze nekladú. No pokojne napíšte, aj keby ste nezmenili nič. Budeme len radi. :) 

Súťaž sa uskutoční od 2.12. do 9.12.2019. 12_19 Tlekom Forum bannery sutaz 750x400px.jpg

Sken_P84HP1101A.st.sk_02122019_111501.pdf

🤗

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zmenila by som, ze ked ste v Telekome 25 rokov, asi by ste mali mat vacsie vyhody ako ostatni, ktorí do telekomu len prichadzaju. Takisto by som obnovila to centrum, ktore vie ponuknut ludom zlavy. A takisto by som zverila pracou zodpovednych ludi, ktorí rozumeju svojej praci a neoblbovala by som starych ludi. Dik, vysavac sa zijde. Ved predsa vsetkych odmenujete a "Vasim len to najlepsie." Dik

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja by som určite dala ovela viac súťaži,veď telekom na to má 😊.Raz za rok,hmmmm 🙈.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

asi by som potesil vsetky dety na vianoce v nemocniciach a detskych domovoch mobilmy na vianoce

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Snažil by som sa znížiť ceny všetkých možných a dostupných služieb. 👍

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

nic by som nemenil, jeden den je malo na cokolvek

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Robil by som viac súťaží, aby som prilákal viac užívateľov...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Urobil by som len toľko, že by som ho na celý deň vypol.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Robil by som častejšie súťaže aj o paušály Telekom na rok zadarmo, o dáta na rok zadarmo, prípadne iné služby :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Robil by som viac súťaží aby som prilákal viac užívateľov...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Na otazky by som ocakaval aj reakcie telekomu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal by som automatické ponúkanie podobných otázok počas písania otázky. Tým sa možno zredukujú časté duplicitné otázky. Pozrite si, ako to vyzerá na superuser.com ak stlačíte Ask Question a napíšete napríklad "how to use two routers". Po 3 slovách sa začnú hľadať možné súvisiace otázky položené inými návštevníkmi predtým.

Zároveň pri kladení novej otázky sa môžu pri políčkach zobrazovať aj pomocné texty ako napríklad "popíšte, čo ste doteraz vyskúšali" alebo "v príspevku neuvádzajte osobné údaje, e-mailové adresy ani heslá". Týmto zvýšite kvalitu kladených otázok a znížite výskyt často sa opakujúcich problémov.

Editoval Miro

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no-už len to by mi chýbalo....-:D

Editoval lapinm1

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar