Súťaž k narodeninám Telekom fóra! :)

Otázka

• 1

Ahojte, 

blíži sa 3.12. a s ním aj ďalšie narodeniny Telekom fóra. V poradí už piate. :) 

Ďakujeme vám, že ste stále s nami a navštevujete naše fórum. ❤️Či už keď potrebujete radu alebo si nájdete čas poradiť ostatným. Čo sa stalo na fóre za posledný rok? 

• Viac ako 2 000 000 návštevníkov hľadalo odpovede na svoje otázky práve na fóre,
  • viac ako 18 000 užívateľov sa k nám tento rok pridalo,
  • pribudlo takmer 12 000 príspevkov
  • a viac ako 2000 tém. 

Ešte raz ďakujeme za každú návštevu, registráciu, tému či príspevok. Ste to práve vy, kto toto fórum tvorí. :)

Už tradične sme pre vás pri príležitosti narodenín fóra pripravili narodeninovú súťaž. A musím povedať, že súťažiť sa naozaj oplatí. V tohtoročnej narodeninovej súťaži môžete vyhrať pomocníka do domácnosti, robotický vysávač iRobot Roomba i7.  Áno, presne ten, ktorý máme teraz vo vianočnej ponuke. :)

Napíšte nám do komentára odpoveď na súťažnú otázku a ste v hre. 

Keby ste boli jeden deň správcom Telekom fóra, čo by ste urobili? 

Fantázii sa medze nekladú. No pokojne napíšte, aj keby ste nezmenili nič. Budeme len radi. :) 

Súťaž sa uskutoční od 2.12. do 9.12.2019. 12_19 Tlekom Forum bannery sutaz 750x400px.jpg

Sken_P84HP1101A.st.sk_02122019_111501.pdf

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

707 odpovedí na túto otázku

• 0

trochu by som oživila vzhľad fóra a pridala by som nejaké overené jednoduché tipy a triky na opakujúce sa problémy :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

blíži sa 3.12. a s ním aj ďalšie narodeniny Telekom fóra. V poradí už piate. :) 

Ďakujeme vám, že ste stále s nami a navštevujete naše fórum. ❤️Či už keď potrebujete radu alebo si nájdete čas poradiť ostatným. Čo sa stalo na fóre za posledný rok? 

• Viac ako 2 000 000 návštevníkov hľadalo odpovede na svoje otázky práve na fóre,
  • viac ako 18 000 užívateľov sa k nám tento rok pridalo,
  • pribudlo takmer 12 000 príspevkov
  • a viac ako 2000 tém. 

Ešte raz ďakujeme za každú návštevu, registráciu, tému či príspevok. Ste to práve vy, kto toto fórum tvorí. :)

Už tradične sme pre vás pri príležitosti narodenín fóra pripravili narodeninovú súťaž. A musím povedať, že súťažiť sa naozaj oplatí. V tohtoročnej narodeninovej súťaži môžete vyhrať pomocníka do domácnosti, robotický vysávač iRobot Roomba i7.  Áno, presne ten, ktorý máme teraz vo vianočnej ponuke. :)

Napíšte nám do komentára odpoveď na súťažnú otázku a ste v hre. 

Keby ste boli jeden deň správcom Telekom fóra, čo by ste urobili? 

Fantázii sa medze nekladú. No pokojne napíšte, aj keby ste nezmenili nič. Budeme len radi. :) 

Súťaž sa uskutoční od 2.12. do 9.12.2019. 12_19 Tlekom Forum bannery sutaz 750x400px.jpg

Sken_P84HP1101A.st.sk_02122019_111501.pdf

Celý deň by som verným zákazníkom rozdávala mobily ako poďakovanie ♥️

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ani som nevedel že dáke fórum existuje☺️
Keď čosi potrebujem tak si zavolám na podporu zákaznikom. Ale idem pozrieť čo sa tu také časté rieši, možno pomôžem😁

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zapol by som predsa robotickeho admina a nerobil by som nic. ;)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Celý deň by som verným zákazníkom rozdávala mobilné telefóny ♥️

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Keby som bol jeden deň správcom, viac  by som  sa  zameral  na verných zákazníkov . 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zabezpečila by som v mieste môjho bydliska taký signál, aby som pri telefonovaní nemusela behať po vonku, ale bv som telefonáty vybavovala zo sedačky v obývačke.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nic, len zmenil pristup niektorych vasichpracovnikov, obcas sa tvaria ze ich vyslovene otravujem. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak ako keby som chytil zlatu rybku, tak moje prve zelanie by bola aby som mal nekonecno zelani, tak aj tu ako spravca telekom fora by som daval viac sutazi :P

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja by som tým robotom povysávala všetky ponuky konkurentov, ktorí sa nemôžu Telekomu nikdy, ale nikdy, nikdy, fakt nikdy, ale vôbec nikdy, no absolútne nikdy, definitívne nikdy, bezkonkurenčne nikdy, najviac nikdy, totálne nikdy, bez odvrávania nikdy, bezpečne nikdy, ani v budúcnosti nikdy, beznádejne nikdy VYROVNAŤ....

P.S.: A teraz uvidíme, či táto "ftierka" zaberie :-) Všimni si totiž milý TELEKOM, že som sa v suprerlatívoch nezopakovala....

Editoval/-a elefejko5477

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Hlavne by som bol tolerantnejší k dlhodobým a viacnásobným klientom. ak sa niekomu pre zaneprázdnenie  raz nepodarí načas zaplati faktúru, hneď dostane pokutu, ale inokedy keď dvakrát zaplatím faktúru tak máme čas na odpočet, ale  opačne akceptovať omyl vrátením pokuty ani náhodou nejde.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Budem velmi otvoreny.. koniec koncov ako vzdy... urcite by som sem dal ludi (admina, moderatorov) ktori by boli ochotni byt tu na fore  stale pocas svojej pracovnej doby aj napriek tomu ze by mali este nejaku inu robotu v office.  Podla mna je toto sluzba ludom a podla toho by sa mala aj vykonavat, teda pokial nechcete prichadzat o klientov. Dalej by som sem urcite viac pridaval noviniek z "kuchyne" Telekomu a urcite by som dohadoval s vrcholovymi manazermi  stretnutia ohladom Hodiny otazok od zakaznikov-userov. Tak ako bolo napr. B. Maricom... tieto temy tu uz v minulosti boli ale akosi aj toto vymiera. Napr. ako hosta by som sem zavolal sucasneho gen. riaditela Telekomu Jose Perdoma Lorenza.

Ocakaval by som od vas vacsiu aktivitu v ramci odpovedi na otazky na jednotlive temy, kedze mate pristup k roznym informaciam ktore, my skusenejsi useriako @eM Kei @Pepsi @Mirko @ASK @Samer303 a ja  k dispozicii nemame a niekedy nedokazeme pomoct ani my. Peace :)

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Všetkým by som sa pochválil, že som správca Telekom fóra. :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

nechal by som sa operátormi ráno budiť nejakým príjemným telefonátom....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

dal by som dlhorocnym zakaznikom vyraznejsiu zlavu na sluzby ktore najviac vyuzivaju..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal by som zákazníkom jeden den volania do vsetkých sieti zadarmo

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Keby som jedného dňa bol administrátorom fóra, dal by som všetkým členom bezplatný denný návrh týkajúci sa odpovedí na najčastejšie otázky.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vymazal by som všetky hoaxy a falošné kontá, aby sa nám lepšie žilo

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar