vdsl a nefunkcny Netflix

Otázka

• 0

Nemate niekto problemy s pripojenim Netflixu na smart telke,cez siet telekom?Vyskusal som pripojit na zdielane data cez Orange a vtedy funguje.Ked to necham na Telekom,tak sa Netflix do nemoty nacitava a hadze chybu NW 2-5

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

Zmen si DNSka na  8.8.8.8 a 8.8.4.4

uz som to cital na zive.V pc to nieje problem,ale v tv sharp sa to neda.No a router mam od telekomu a tam sa tiez neda menit 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nemate niekto problemy s pripojenim Netflixu na smart telke,cez siet telekom?Vyskusal som pripojit na zdielane data cez Orange a vtedy funguje.Ked to necham na Telekom,tak sa Netflix do nemoty nacitava a hadze chybu NW 2-5

Hej ja tiež ale iba na Sony zariadeniach  TV, BD aj PS4, na Samsung telke to ide

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Hej ja tiež ale iba na Sony zariadeniach  TV, BD aj PS4, na Samsung telke to ide

Tak mne vcera vecer zmenili dns cez linku poruch a netflix nabehol...avsak magio telka zacala blbnut a neslo pretacat a archiv tak isto bez sance.Restartoval som box a odvtedy ani tuk.Pripaja ip rozsvietio sa "T" a zostane to stat.Myslel som,ze zblbol soft  v boxe,pretoze druhy vo vedlajsej izbe isiel.Dnes rano som skusil zapnut aj druhy a to iste.Takze porucha nieje v boxe,ale v tych nastaveniach co urobil technik na infolinke.Snad to odstrania cim skor a ked opravia jedno,nedokaslu zase nieco dalsie

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

u nas je to nasledovne, na laptope a telefone Huawei Netflix funguje, na smart tv LG, PS4 a iphone 6 Netflix nefunguje

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zmen si DNSka na  8.8.8.8 a 8.8.4.4

v TV LG zmena DNS pomohla a Netflix ide, vdaka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od lukaskrisak
      Posledne tyzdne mam caste vypadky urcitych stranok ked som pripojeny k internetu cez Telekom router, ci uz kablom alebo wifi. Napriklad www.google.com vypadava denne, pokial www.google.sk funguje stale.
      Problem je ihned vyrieseny ked si manualne prepnem v PC/mobile na ine DNS ako napr 8.8.8.8. Mate tiez podobny problem s Telekom DNS servrami?
      Preco DNS od Telekomu maju denne vypadky urcitych adries? 
      V nastaveniach routra sa DNS ani neda prestavit z tych Telekom na Google, je tam napevno ich DNS:
      195.146.128.62
      195.146.132.58

Navyse tieto prednastavene adresy su ine od tych co maju na webe https://www.telekom.sk/wiki/internet/zakladne-nastavenia-siete
      195.146.128.60
      195.146.132.59
    • Od iiiii20
      Dobry den,
      chcela by som sa opytat, preco po zadani adresy pri objednavani si Magio Internetu sa ponuka neobmedzeneho internetu zmeni na obmedzeny (pricom rychlost stiahovania sa zvysi)?
      Dakujem vopred.
      Hybska
    • Od Losonszki
      Dobry den,
      v Gabcikove by mal byt uz rozpracovany projekt vystavby optickej siete ... viete mi povedat planovany termin dokoncenia/pustenia? Najviac ma momentalne zaujima ulica Druzstevnicka (resp. Druzstevna) a Sportova.
      Vopred dakujem za rychlu odpoved.
    • Od S.Banyi
      Ahojte,
      realne by ma zaujimalo, ze kolko MBps by mala dosahovat moja linka doma a aku rychlost sa da reklamovat. Na nete vsade sa docitam, ze by to malo ist +/-40Mbps. ja dosahujem 21-24Mbps niekedy padne aj na 15Mbps.
      Ano mam aj TV cez DSL.
      dakujem za odpovede
      p.s. v minulosti som to riesil ale bolo mi povedane , ze lepsie nebude a  ze ked chcem mozems i dat nizsiu rychlost co nechem. AKe mam teda moznosti?

• Od marek.novak
      Dobry den,
      v obci Jarna, miestna cast Cifer realizujete vykopove a zmene prace s tahanim optickych kablov. Na hranici pozemku uz mame osadeny stlpik s ukoncenim. Chcem sa spytat, kedy asi ocakavate ukoncenie prac? Majitelov jednotlivych nehnutelnosti budete obvolavat alebo si to mame nejakym sposobom sledovat a nahlasit sa?
      Dakujem
      Marek
    • Od kovacs.r1991
      Dobrý deň. Chcem sa spýtať či sa plánuje zavedenie optiky na lokalite Nové Zámky, Jeruzalemská ulica.
      Ďakujem.