narok na zadarmo volania a sms nefunguje

Otázka

• 0

ahojte ,

moja mamina ma pausal ANO M ,donedavna mala aj pevne sluzby na seba , teraz sme si aktivovali pevne sluzby net a tv na mna a ja mam easy kartu , ona je zakladatelom skupiny , ale kedze nema uz pevne sluzby stratili sme narok , ale som v tej skupine ako clen i ja,, mam zafajknute ze su ponuknute moje sluzby net a tv do skupiny ale benefit tam to nedava  ......rozmyslala som ze zalozim skupinu ja , ale na portali pise ze musi byt nejaka fakturacna sluzba a to ta moja easy karta nie je ...vie mi niekto poradit co robit ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

https://www.telekom.sk/magenta1#/

Skupinu môžete založiť, ak máte mobilný paušál ÁNO S alebo vyšší, prípadne paušál Happy S alebo vyšší. Založením skupiny sa stanete jej správcom a môžete do nej pozvať svojich blízkych, ktorí majú Telekom služby.

Cize na zalozenie potrebujes mat pausal ANO S alebo vyssi, s easy nedokazes zalozit len byt u niekoho v skupine.

Skus ale ked tak kontakovat infolinku na 0800 123 456, niekde bude problem v skupine.

Editoval/-a Samer303

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mne tam ukazuje ze su ponuknute tie sluzby tak celkom teda nerozumiem preco nie je dany benefit

dakujem ,myslim ze asi zavolam na linku zajtra ..oni sa vedia teda pozriet na detialy skupiny ?

magenta.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zakliknut clenom nestaci. Este sa musi prihlasit cislo spravcu a schvalit pouzitie pevnych sluzieb. Tymto sposobom spravca vybera ktoreho clena pevne sluzby v skupine budu. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar