Nenavýšenie profilu

Otázka

• 0

Pridal (editované)

Dobrý deň, pred mesiacom v mojom kraji prebelo zrýchľovanie DSL internetu, no po mesiaci čakania mi stále nebol pridelený nový profil. Je mi jasné, že linka neutiahne plnú rýchlosť balíka XL, no chcel by som zrýchliť aspoň ten Upload na 9. Tak som sa včera po mesiaci čakania rozhodol zavolať na technickú linku. Povedal som, že sa mi jedná iba o zrýchlenie uploadu, a bolo mi povedané, že Upload by mal ísť a technik sa na to príde pozrieť. No na další deň mi prišla len správa "Dôvod nefunkčnosti nie je na našej strane. Skontrolujte si prosím ešte raz vaše zariadenie.", čo je nezmyseľ. Chcel by som sa spýtať, či to mám riešiť hneď alebo tomu dať ešte nejaký čas. Ďakujem za akúkoľvek odpoveď.

dsl.png

Editoval peto123455

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Dobrý deň, pred mesiacom v mojom kraji prebelo zrýchľovanie DSL internetu, no po mesiaci čakania mi stále nebol pridelený nový profil. Je mi jasné, že linka neutiahne plnú rýchlosť balíka XL, no chcel by som zrýchliť aspoň ten Upload na 9. Tak som sa včera po mesiaci čakania rozhodol zavolať na technickú linku. Povedal som, že sa mi jedná iba o zrýchlenie uploadu, a bolo mi povedané, že Upload by mal ísť a technik sa na to príde pozrieť. No na další deň mi prišla len správa "Dôvod nefunkčnosti nie je na našej strane. Skontrolujte si prosím ešte raz vaše zariadenie.", čo je nezmyseľ. Chcel by som sa spýtať, či to mám riešiť hneď alebo tomu dať ešte nejaký čas. Ďakujem za akúkoľvek odpoveď.

dsl.png

Ak už tvoj tiket uzavreli, tak nehadz flintu do žita .. po pár dňoch vyskúšaj znovu..možno ti to na linke zdvihne ústretovejší operátor ktorý to pošle technikom na posúdenie. Treba ich stále otravovať lebo inak ti to nedajú. Priepustnosť máš 29 Mbit čiže linka to dá s prehľadom 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Mas standardny 60kovi profil a kedze ti 70kovi pravdepodobne linka hold neutiahne tak neocakavaj ze ti budu davat nejaky special len pre teba aby si mal 9mega na upload. Mozem sa samozrejme mylit ale nemaj "velke oci" aby si potom nebol este viac sklamany.

Editoval Warder

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mimochodom na ake tel. č. si volal? Pretože vždy ked volám tech podporu, tak mi to zdvihne iba automat :/ A mám rovnaký problém ako ty, download už lepší asi nebudem mať, ale upload by som v pohode mohol mať 30mbit/s, tak by som chcel aspoň tých 9, nechápem prečo mi nastavili 5.. ide mi hlavne o to, že chcem streamovať na twitchi csgo a s 5mbit je ta kvalita uboha, no s 9 by to už bolo v pohode.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak dnes som tam volal a bolo mi povedane, že nieje možné nastaviť linku 50/9 keď platím za 90/9, aj ked možný upload je až niekde k 30mbit :-))) zaujimavé

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar