Vypadky internetu

Otázka

• 0

Neviem ci je to len moj dojem, ale mam pocit, ze v poslednej dobe byvaju vypadky magio internetu dost caste. Proste aj teraz nic nejde, ani internet ani televizia. Prihlaseny som cez mobilny internet. Na technicku podporu sa neda dovolat, len hra hudba. No inokedy, ked sa aj dovolam, tak sa dozviem, ze vsetko funguje a clovek na druhej strane mi dava dementne rady, ako restartovat ONT a restartovat ROUTER. Lebo kua, to je prve co skusam. No proste routeru sa nedari nadviazat spojenie cez PPPoE a hlasi mi to, ze nevalidny login alebo password, co je samozrejme nezmysel. Telekom nema ani tolko logiky, aby aspon spravil nejaku stranku, kde by si zakaznici mohli overit, ci v nejakej lokalite nie je vypadok, nech sa nemusia trapit, co je zase pokazene. Magio mam uz minimalne 5 rokov a posledny rok som na technicku podporu pre nefunkcne sluzby volal uz minimalne 4x a to nehovorim o tom, ze parkrat som ani nevolal, lebo som nemal cas a pocas dna sa to "same opravilo". Cize vypadky pomaly kazdy druhy mesiac.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Ja sa snazim uz hodinu niekam dovolat... to je taky problem vytvorit stranku kde sa daju zistit sluzby a stav serverov? Zacinam byt vcelku pekne nahnevany ze sa toto deje priliz casto aby som mavol rukou a povedal si ze to je OK.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Práve to naskočilo naspäť, zjavne globálnejši výpadok... Kiežby operátor ako je Telekom mal nejakú aplikáciu na sledovanie výpadkov... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar