Nejde korektne archív

Otázka

 • 0

Dobrý deň,

nejde mi korektne archív, pri niektorých reláciách píše Neznáma chyba. Už som aj preinštalovala Firefox a neopravilo sa to. Pozerám Magio GO na notebooku.

Kmeteková

 

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

 • 0

najhoršia verzia magio go aka kedy bola...kto mi už konečne vysvetlí kde je problem...ako je to mozne že sa v dnesnej dobe neda spraviť fungujuca appka....kto koho v t come chce **piip** kto koho tam provokuje alebo fakt čo je za tým....toto je proste nemyslitelne....nenormalne pomalé načitavanie,kým sa človek dostane k oblubenym programom ako vobec tak kliká ako dement,appka sa v poslednej dobe vypína sama..cele je to preafektovane takymi nezmyslami až hrôza......len si to porovnajte s antik tv ako sa to má robiť....tých chýb je tam tolko že mi rozum zastáva...pravdu povediac ani už nečakám že to napravia

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
 • 0

Každá zmena je zmena k horšiemu. Nové prostredie aplikácie je skutočne horšie ako predtým. Aj formát obrazu sa zmenil a na niektorých je polovica obrazovky čierna, ďalej, zamrza obraz, horšie menu programov ako predtým. A stále mi chýba viac hudobných kanálov k 15 športovým a 10 detským.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!


Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.


Prihlásiť sa teraz

sidebar
 • Podobný obsah

  • Od sonakoisova
   Dobrý deň, od 7.12.2019 mám službu I-net a TV "L", dostala som aj SMS-ky. V jednej je login a heslo, v druhej je ID pre aktivovanie a dokončenie služby Magio Go. Nič z toho mi ale v aplikácii pre prihlásenie sa nefunguje. Ani e-mail s heslom, ani zadanie ID ... nič. Stále mi vyhadzuje, že je nesprávne buď meno, alebo heslo. Už som v koncoch, neviem, ako si službu aktivovať. Robím to nastavenie priamo na telke cez aplikáciu. Budem vám veľmi ppvďačná, keď mi poradíte a pomôžete.
  • Od Miroslav_Lalik
   Zdravím, 
   funguje magio go TV Box aj bez Magio TV???
  • Od PesBruno
   Dobrý deň , rád by som vedel kedy budú k dispozícii Magio go boxy. Lebo od decembra 2018 dočasne vypredané je už dosť dlhá doba .  Lebo  termín dočasne  mi nerobí dobre. Lebo sovietske vojská  boli tiež umiestnené na našom území dočasne .
   S pozdravom
   Feriančik
  • Od jocko555
   Dobrý deň,
   Po ukončení paušálu a následnom prejdení na easy pecka, mi prichádzajú faktury na zaplatenie poplatku za magio go v sume 4,45 € - aj keď som ho nikdy nevyužil a nepoužíval. Ako to zruším ?
  • Od Miroslav_Lalik
   Dobrý deň,
   chcem sa spýtať:
   mám pevnú linku, magio go, mobil a chcel by som využívať Magio GO TV Box. Je to možné a ak áno, aké sú ceny???