Zabudnuté heslo

Otázka

• 0

Zabudol som heslo od zámku menu a neviem sa tam vôbec dostať... prednastavené heslo  je vraj 1111 alebo 1234 ale ani jedno nefunguje... ide to nejak resetovať?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

jedná sa o modem KAON MEDIA CO1300

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

reset routra do vyrobnych si skusal ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Iwushqo1
      Dobrý deň, prosím vás Kód Adresáta 1211103001
      Končí mi 11.1.2020 Paušál XL a na predĺženie zmluvy by som mal záujem o vianočný darček TV Samsung a tak isto Magio TV XL(Internet L) a k tomu Playstation 4. Končia mi všetky tri služby od vás preto sa chcem spýtať či sa mi môžte ozvať a vybaviť tú objednávku pretože som sa o to pokúšal ale z roku 2017 je nejaký nedoplatok za paušál čo som dávno zrušil (119€). Bolo to zamietnuté ale stým že bez tých vianočných darčekov by nebol problém zmluvy predĺžiť. Takže to už by nevadilo že je tam ten dlh však? Ale keď už neviem koľko x rokov som u vás a všetko platím na čas a práve chcem využiť túto akciu k službám tak to už nie. Bez nich áno, to má potom akú logiku? Vy prídete o Tri služby a 3 Sim karty. Prosím ozvy te sa mi na t.č. 0951273101 Ďakujem. P.S. konkurencia tak isto ponúka konzoly k novým paušálom. Ak by sa to malo riešiť dlho a aj tak všetko doplatiť a doplatil tak to skúsim niekde inde. Pretože som to mohol splácať k tomu Paušálu tú omeškanú sumu. Mesačne platím cca 140 eur plus dobíjanie kreditu. Skús ste mi vyjsť v ústrety prosím vás keď už idú tie vianoce pretože to potrebujem čo najskôr. 
    • Od Vavrin
      Dobrý deň
      Mám zriadený balík služieb pomocou optiky pre televíziu mám 2 Setup boxy. V prípade nahrávania programu v HD rozlíšení nie je možné na 2.TP sledovať žiadny program
      v HD rozlíšení.(Chápem to v prípade metaliky).Domnievam sa, že je potrebné nájsť spôsob aby bolo možné sledovať na 2.TP program v HD, pokiaľ sa na 1.TP nahráva HD.A
    • Od olinka2020
      Česť práci,
      už 2. raz v 1 týždni si Motorola box SVOJVOĽNE zmenil výstupné rozlíšenie (HDMI) z nami predvolených a uložených 1080 riadkov na 720 riadkov.
      Čo to má znamenať?
      IDE TO S VAMI DOLU VODOU!
      Skončí zmluvná cena a koniec! DVB-T + DVB-S alebo DVB-C.
      Robote pokoj!
    • Od mickey21
      Zdravim, presli sme davnejsie z magia sat na optiku, z donutenia, kedze nam nechceli dat balik so satelitnou televiziou, hovorim si, ok teda, bude to stabilne, aj kvoli pocasiu, ale obraz oproti satelitu je podstatne horsi,  napriklad digi sporty, to je jedna hnusna machula, darmo tam capnu , niektore kanaly su ok,  ale tie sportove kanaly, kde by mala byt kvalita nieje,  chcem sa opytat, ci som si to vsimol sam a ci s tym niekto aj nieco mieni robit a vobec preco je tomu tak? 
    • Od poprad720616
      ,Bude stv3 od zaciatku aj v magio tv,alebo nie