Zabudnuté heslo

Otázka

• 0

Zabudol som heslo od zámku menu a neviem sa tam vôbec dostať... prednastavené heslo  je vraj 1111 alebo 1234 ale ani jedno nefunguje... ide to nejak resetovať?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od vinco81
      Dobrý deň, máte zaradený program ČT Sport v programovej ponuke? 
    • Od Jarka73
      Dobrý deň, chcem sa informovať o cene zriadenia magio TV pre dva televízne prijímače a taktiež cenu za mesačný paušál. Ďakujem.
    • Od KnEzL5
      Dobry den,

Chcel by som sa spytat ci aj nekto dalsi eviduje problem v EPG.
      Program uvedeny v EPG nesedi s tym co prave teraz ide v TV.
      Problem je priblizne od asi 2 tyzdne mozno viacej, vdaka tomu sa nenravaju ani presne nahravky.
      Skusil som resetovat aj box, ale nepomohlo.

Dakujem za odpoved.
    • Od x-man2
      Dobry den,
      chcel by som sa opytat, ci je mozne na router Sercomm Speedport+ , alebo aky kolvek iny sparovat do jedneho routera sluzbu magio tv cez dsl a do routra pustit internet od ineho poskytovatela internetu cez kabel. A takto zostavenu siet posielat na poshodie cez powerline dvoj portovy, kde si to potom zase rozdelia jeden do magio boxu a druhy do switcha.
      Pripadne, ci vsetko dat do switcha a zariadenia si to rozdelia, alebo ako? Ci Magio boxu funguju ako Magio go a potreguju len data? Skratka mi ide to, ze na danom mieste je slabe DSL a ide tam horko tazko 1x full HD magio TV + 1x SD a uz nevychadza na internet a ten mam od Swan LTE  a chcem to pomocou 4x Powerlinov rozniest po dome. Takto mam 2x Powerline na magio a samostatne wifi pre internet.
    • Od iTeM23
      Zdravím Vás!Dnes som dostal upozornenie,že mi končí viazanosť na internet magio tv.Chcem to predľžiť,ale!Ja som od začiatku telekom klient-tv,internet a mobil.To je už cca.15 rokov!
      Mám inernet magio tv,ale mám aj mobil,za obe služby zvlášť platím,skoro 60eur.Nedalo by sa to spojiť,internet/tv+mobil?To by bola zaujímavá ponuka/balíček!
      Ďakujem!