magenta pridanie internetu

Otázka

• 0

Dobry den ,potrebovala by som poradit ohladom pridania novej pevnej sluzby do mgenty.Doteraz sme mali mobilne  pausaly aj net a tv pod jednym rodnym cislom , teraz sme zmenili pevne sluzby na ine rocne cislo , a potrebovala by som vediet ako ich pridat do skupiny , kedz pod tym novym rodnym cislom nemam pausal , ale len net a tv ....snazila som sa cez moj telekom prihlasit a pridat produkty pod mojim RC , ale ze uz je na nejakom inom portaly prihlasene , ale to mi vypisuje aj na mobile aj na pc , ale nikde mi nenahraje tie produkty..kazdopadne ale by som potrebovala vediet ako pridat tie pevne sluzby

dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Do skupina magenta sa da vstupit len s mobilnym cislom, na neho je naviazane clenstvo. A pri takom clenovi sa zobrazia pevne sluzby evidovane na jeho rodne cislo. 

Portal Moj Telekom s magentou nic spolocne nema. 

To mobilne cislo moze byt aj bez mesacnych poplatkov, pausal Bez zavazkov alebo Easy karta. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

takze ja nemozem tak spravit ze ponecham tu skupinu magenta , ako bola doteraz na tom byvalom rodnem cisle a nejako nezavazne tak pridam internet a televiziu , ktore su evidovane na inom rodcom cisle ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar