magio sat vs magio kabel

Otázka

• 0

Poprosím radu, čo sa vyplatí viac pri vdsl internete L... Potrebujem to pripojiť na 2 TV. Magio sat alebo magio kábel. ďakujem za rady.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

závisí či sa bude aj nahrávať na dva boxy/jeden box. V prípade SATu sú v podstate k dispozícii 4x HD. V prípade metaliky 2xHD 2xSD.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

závisí či sa bude aj nahrávať na dva boxy/jeden box. V prípade SATu sú v podstate k dispozícii 4x HD. V prípade metaliky 2xHD 2xSD.

Ja chcem zobrat boxy len bez nahravania. Momentalne mam digi sat doma co je rovnake ako magio. Balik s magiom mi vychadza menej o 90 centov ale nepaci sa mi az tak ponuka magio satu ako toho magia cez kabel kde si viem navolit programove balicky.... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

áno je, škoda že na satelite si nevieš navoliť tiež programy, ktoré chceš.. tam to asi majú zložitejšie nastavovať.... zatiaľ som ostal pri satelite.. uvidím ak mi skončí viazanosť internetu v apríli...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od soho1907
      dobrý deň,
      ako mám postupovať , keď mám nefunkčný diaľkový ovládač? 

ďakujem
      Drahomír Čigáš
    • Od Tataracik
      Seká obraz aj zvuk na spektrum home, neda sa na to pozerať
    • Od dusan2303
      Chcem sa Vás opýtať, či Vám idú programy JOJ a PLUS v HD kvalite v archíve S, lebo tak je to uvedené na webe Telekomu. No mne nejdú a potom som dospel k názoru, že stačí mať úplne ten archív k Magente 1, čo je zadara od 01.09.2020 s 5-timi mazanicami a zrušiť celkovo Magio archív S.  
    • Od Komir99102
      Dobrý deň, mám problém ktorý sa snažím celý deň neúspešne vyriešiť. Rodičom už dosť dlhú dobu neskutočne seká obraz (pixely, trhanie) na HD staniciach (Markiza, Joj, Discovery a podobné) Skúsil som vymeniť box, lan kábel, resetovať box, resetovať tv, vyskúšať druhý HDMI kábel no problémy stále pretrvávajú (Pri SD programoch problem nieje, v hdmi kábli však problem nieje nakolko funguje normálne) Televizor je značky Sencor a je pomerne nový (2 roky) Občas 1x za mesiac sa stane že kanál neseká ale skutočne je to len náhodou. Spočiatku tento problem nebol.  Uprimne povedané už máme chuť sa na mágio vykašlat pretože takto sa tv nedá ani pozerať a na čo si potom človek kupoval HD televizor... Skúšal som taktiež zmenit kvalitu obrazu v HD programoch na minimum no obraz seká rovnako. Niesom si istý či to môže byt internetovým pripojeným nakolko sme donedávna mali zapojený aj druhý televizor (podstatne starší) a ten fungoval bez problemov. Neviete mi niekto poradit? 

PS: Ospravedlnujem sa za duplicitu.... samozrejme že som netrafil ani jednu miestnosť  
    • Od sochamar51
      Zdravím. je možné mať v domácnosti viac ako 4 STB cez satelit?  LBN má 8 výstupov , 5 sa používa. (jeden STB je s nahrávaním).  no vzhľadom na okolnosti v rodine sa žiadá piaty STB. 
    • Od mirko030
      Ako dlho trvá doručenie Magio boxu?