nefunkčnosť odoslaných sms

Otázka

• 0

Dobrý deň prajem, chcel by som sa spýtať, poslal som už cca 10x sms na čisla 7603,7604,7602 atd. v texte bolo napísané : shop vans.o.o   . A neprišla mi spätná sms. Takže som písal o reklamáciu smsiek na stránke do ktorej som tie smsky posielal a oni mi napísali že sa mám obrátiť na mojho operátora v mojom prípade T-Mobile. Podotíkam kredit mám takže v tomto problém nebude. Takže bol by som rád keby ste to nejako vyriešili. 

Predom veľmi pekne ďakujem a prajem vám prijemný deň.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Ahoj Michal. Pises, ze mas kredit. A mas dostatocny zostatkovy kredit bez bonusov?

Keby si mal napriklad prenesene cislo, alebo keby si dobijal kredit vyssimi sumami, tak okrem kreditu, ktory ty realne zaplatis, mozes dostat aj nejaky kredit navyse. To je bonusovy kredit a ten sa neda vyuzivat na SMS platby.

Alebo napriklad keby si si zakupil novu SIM kartu, tak zaplatis aktivaciu 9 EUR a v ramci nej mas aj uvodny kredit 9 EUR a ten je tiez bonusovy.

Keby si si neskor kredit dobil, tak najskor sa uplatnuje realne dobity kredit a az potom bonus, ktory si ziskal navyse.

Takze ak by si mal napriklad teraz bonusovy kredit 10 EUR a dobijes si kredit 20 EUR, tak najskor sa ti bude uplatnovat kredit 20 EUR, ktory mozes vyuzit aj na SMS platby a az potom bonusovy kredit 10 EUR, ktory mozes vyuzit na volanie, sms na standardne cisla, datove prenosy, ale nie na SMS platby.

Ked uz mas registraciu na telekom.sk, tak v casti Moj Telekom si mozes pozriet rozdelenie nominalneho a bonusoveho kreditu.

Ak mas len bonusovy kredit, vyskusaj si ho dobit a potom vyskusaj SMS platby.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
mas na karte aktivovanu sluzbu/povolene taketo mikroplatby?
zlozenie kreditu mozes skontrolovat aj cez sietovy kod *121#

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar