Rýchlosť internetu

Otázka

• 0

Dobrý deň chcel by som sa opýtať bol som na predajni v MT končila mi viazanosť magio tv a internet tak som si šiel pre ponuku a pani pracovníčka mi zrušila pevnú linku a navisila internet z 45mb na 90mb.po cca 3 mesiacoch som si meral rýchlosť internetu a stále mi išiel na 45mb/s pritom platím za 90mb/s tak som volal na technickú podporu a tam zistili ze linka zvláda max 45mb/s touto cestou by som chcel vysvetlenie lebo pani pracovníčka to musela vydiet ci mi to pôjde čiže to beriem ako zavádzanie zákazníka. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

toto je situacia kedy pani za to nemoze. Aj tu na fore je viacero prispevkov kde je informacia o 2-3 tyzdnoch kedy sa linka upravuje. ak si linku meral cez kabel pri vypnutom magio boxe a rychlost nedosahuje tak stacilo zavolat a poziadat o zmenu na nizsi program. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mne tiež skončila viazanosť, išiel som zrušit magio tv lebo ju nevyužívam a ponechal som si VDSL XL 90mbit/s, nuž rychlosť mi padla po zrušení magio tv na 50mbit/s volal som na technicku podporu povedali že mám znovu testovací režim a že sa s tym nedá nič urobiť iba čakať 2 týždne kym sa to upravi na 90mbit

Editoval/-a roland185

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar