Sim karta zmena formatu/vlastnika

Otázka

• 0

Dobry den

Som uzivatelm sim (easy) karty  este klasickeho formatu  mam zujem zmenit format na nano  a kedze karta bola zakupena este pred 15 rokom mojho zivota nie som jej vlastnikom (majitelom) tym je rodic ... zmenu budem vykonavat ja ( rodic suhlasi ) a  ak som tomu spravne porozumel najskor karta musi zmenit vlastnika az potom format . Ako postupovat pri zmene vlastnika , co je potrebne resp. poplatky a ako pri zmene formatu ? Je mozne poziadat o vypis komunikacie ( hovorov aj sms ) aj niekolko rokov dozadu aj pri easy karte ?

S pozdravom vopred dakujem za odpoved/e

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Ty a vlastník Easy chodte na predajnu a požiadajte o prepis služieb na teba 
Pri Easy sa neplatí nič za prepis, čiže je zadarmo a potom ked bude prepis hotový, tak požiadaj a výmenu SIM karty 
a či ti dajú výpisy hovorov aj niekoľko rokov dozadu tým si niesom istý...

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Podrobný výpis je možné vystaviť tuším len za obdobie posledných troch mesiacov.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ty a vlastník Easy chodte na predajnu a požiadajte o prepis služieb na teba 
Pri Easy sa neplatí nič za prepis, čiže je zadarmo a potom ked bude prepis hotový, tak požiadaj a výmenu SIM karty 
a či ti dajú výpisy hovorov aj niekoľko rokov dozadu tým si niesom istý...

Podrobný výpis je možné vystaviť tuším len za obdobie posledných troch mesiacov.

Dakujem za odpovede ... neviem ci som sa spravne vyjadril karta easy spadala pod program fix ( ten pokial viem uz nefiguruje v portfoliu telekomu)  a je tomu uz viac nez 10 rokov ( moj pripad ) co jej skoncila viazanost , a kedze rodic ( vlastnik )  byva momentalne znacnu dialku odo mna  nie je mozne na pobocke pri prepise uviest len jeho potrebne udaje ( nieco podobne som nasiel pri vyhladavni tu na fore ) ...

... viem ze pri pausale je podrobny vypis aj rok spatne ( ale asi iny operator ) ... teda v mojom pripade len 3 mesiace ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar