Magio GO TV Box pre dôchodcu

Otázka

• 0

Má tu niekto už skúsenosti s novým typom Magio Go TV Boxu ? Ide mi hlavne o to aby box po zapnutí nabehol na nejaký program a aby diaľkové ovládanie dokázala použiť aj 80 ročná babka.

Ďakujem za odpoveď

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Pridal (editované)

Asi nikto, nie som si istý, či vôbec sa dá už kúpiť keďže na stránke telekomu nie je o ňom ani zmienka.

Ale asi ťa predom sklamem, keďže sa jedná o box s Androidom kde budeš môcť sťahovať aj aplikácie z Google Play.

Inak tu na fotke: telekom-magioTV-poonuka-jesen-2019-19.jp  je vidieť, ako to bude vyzerať, čiže nespustí sa program hneď ale musíš stlačiť OK, to by babka hádam zvládla ešte.

Ale skôr ti odporúčam porozmýšľať o inom boxe k TV, už len z hľadiska ceny, keďže takto pri tomto boxe od Telekome platíš mesačne nájom, pričom takýto multimediálny box stojí aj najmenej 60€ (napríklad aj teraz z číny z veľa recenziami som videl iba za 30€), a ušetríš keďže takto budeš donekonečna za to platiť, hej máš záruku stále, ale neviem či to za to stojí. Ale toto si len ja osobne myslím ako by som spravil ja.

Editoval Samer303

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Spustenie aplikacie Magio Go na Androide sa da zabezpecit cez aplikaciu prostrednictvom ktorej sa da vytvorit makro a nastavit aby sa makro spustilo pri starte.  Je viac takych aplikacii,  nepouzivam to,  preto to  treba vyskusat v google play napr. Macrodroid ,  ale malo by to fungovat .

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

okej diki takže to musím zase len vyskúšať či to babka zvládne keď nie budem musieť riešiť niečo iné

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dnes mi prišiel a je to nastavené tak že po zapnutí spustí rovno Magio GO a hneď aj televízne vysielanie. HDMI-CEC tiež funguje, stačí ho len povoliť v nastaveniach.

Na hlavnú plochu Android TV tak ako je to uvedené na obrázku sa dá potom dostať cez Home tlačidlo na diaľkovom ovládaní.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@petrmi diki moc, tak asi do toho pojdem a hádam to babka zvladne

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar