Bonus pri prvom pravidelnom odbití

Otázka

• 0

Dobrý deň, 

na easy karte som chcel využiť akciu za pravidelné dobíjanie, kde som mal dostať bonusový kredit 7,5€ pri prvom pravidelnom dobití.(nastavil som si pravidelné dobíjanie za 25€, pričom sa mi k pôvodnému kreditu pripočítalo 26,75€) Žiaden bonusový kredit som nedostal.

Viete mi pomôcť?

S pozdravom, 
Peter

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

ako si to nastavoval to  dobíjanie cez linku 0800123456?  cez aplikáciu to ide nastaviť, len, keď dáš dobíjať z platobnej karty, tak som to včera reklamoval, že z pašalu to chcem dobijať aj na linke 0800123777 vravel, že to bude určite technická chyba (podla mňa aj zámer nikde som sa nedočítal podmienkach aj malé písmenka som čítal)  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

skúste sa obrátiť na technickú podporu 0800 123 777 alebo data@telekom.sk. Pravdepodobne ide len o chybu ktorú Vám vedia opraviť a kredit prirátať.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ako si to nastavoval to  dobíjanie cez linku 0800123456?  cez aplikáciu to ide nastaviť, len, keď dáš dobíjať z platobnej karty, tak som to včera reklamoval, že z pašalu to chcem dobijať aj na linke 0800123777 vravel, že to bude určite technická chyba (podla mňa aj zámer nikde som sa nedočítal podmienkach aj malé písmenka som čítal)  

Takže dnes mi odpísali na moju reklamáciu, len univerzálnu odpoveď,  čo už viem a zostal som bez bonusu, keďže som musel dobiť jednorazovo, takže asi najvyšší čas ísť po vyše 10 rokoch so všetkými číslami  k inému operatorovi  a TELEKOM bude mať o cca 100€ mesačne menší príjem.

Screenshot_20191119-163740_Messages.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar