ID kód bez telefónneho čísla

Otázka

• 0

Dobrý deň,

chcela by som sa spýtať, ako sa dostanem k ID kódu, vzhľadom na to, že nemám číslo v telekome, ale mám internet a magio a rada by som si ho pripojila k svojmu účtu, aby som ho mohla spravovať a upravovať. Ale vzhľadom na to, že ku všetkému treba ID kód a prvým krokom k jeho získaniu je uvedenie telefónneho čísla, tak sa neviem posunúť ďalej... prípadne manžel má tel. číslo v telekome a zároveň aj vytvorenú magenta 1 skupinu, kde by si rád pridal magio aj internet... Vie mi prosím niekto poradiť???

Ďakujem veľmi pekne.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Dobrý deň, mám rovnaký problém ako vy. Nemám číslo v telekome a tiež bez neho neviem získať ID kód.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

o ID kód môžete požiadať cez zákaznícku linku 0800 123 456 alebo e-mailom na marketing@telekom.sk. Kód Vám bude zaslaný poštou.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

O ID kod mozete poziadat na 0800123456 alebo v predajni. Stranka www.telekom.sk/id-kod vyzaduje overenie kontaktneho cisla ktore sa nepovinne zadava pri uzatvarani zmluvy. Nemusi byt v Telekome, resp. nemusi byt vase ak pouzivate cislo evidovane na niekoho ineho.

Do Magenty sa daju pridat produkty len ak ich vlastnik ma aj mobilne cislo v Telekome s ktorym je v skupine, hoci aj dobijaciu Easy.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar