ID kód bez telefónneho čísla

Otázka

• 0

Dobrý deň,

chcela by som sa spýtať, ako sa dostanem k ID kódu, vzhľadom na to, že nemám číslo v telekome, ale mám internet a magio a rada by som si ho pripojila k svojmu účtu, aby som ho mohla spravovať a upravovať. Ale vzhľadom na to, že ku všetkému treba ID kód a prvým krokom k jeho získaniu je uvedenie telefónneho čísla, tak sa neviem posunúť ďalej... prípadne manžel má tel. číslo v telekome a zároveň aj vytvorenú magenta 1 skupinu, kde by si rád pridal magio aj internet... Vie mi prosím niekto poradiť???

Ďakujem veľmi pekne.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Dobrý deň, mám rovnaký problém ako vy. Nemám číslo v telekome a tiež bez neho neviem získať ID kód.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

o ID kód môžete požiadať cez zákaznícku linku 0800 123 456 alebo e-mailom na marketing@telekom.sk. Kód Vám bude zaslaný poštou.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

O ID kod mozete poziadat na 0800123456 alebo v predajni. Stranka www.telekom.sk/id-kod vyzaduje overenie kontaktneho cisla ktore sa nepovinne zadava pri uzatvarani zmluvy. Nemusi byt v Telekome, resp. nemusi byt vase ak pouzivate cislo evidovane na niekoho ineho.

Do Magenty sa daju pridat produkty len ak ich vlastnik ma aj mobilne cislo v Telekome s ktorym je v skupine, hoci aj dobijaciu Easy.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar