Prenos čísla

Otázka

• 0

Dobrý deň, preniesla som si ku Vam telefónne číslo z Orange a už ho mám prenesene a nejde mi prihlásiť sa do aplikácie Telekom, ukazuje mi že nemám telefónne číslo u Vas

B5C4A250-DC54-407F-813B-DA6A7D274D95.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Počkaj trochu, mne to pripojilo po 3 dňoch.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

skúste počkať ako už je vyššie napísané, a ak by ani po dlhšej dobe aplikácia nefungovala, zašlite požiadavku na preverenie na e-mailovú adresu aplikacia@telekom.sk

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od dusana1
      Čo robiť, ak aplikácia nefunguje? Využívam ju už pár rokov, v utorok som predlžovala paušál a od vtedy sa neviem dostať do aplikácie, po jej spustení ostane len ružový display s logom T. po chvíli telefón vyhlási, že aplikácia nereaguje, či chcem čakať alebo ukončiť. Skúšala som aplikáciu odinštalovať a znova nainštalovať, no nepomohlo. Veľmi ma to mrzí, lebo aplikáciu dosť často využívam či už na sledovanie spotreby, platenie faktúr, magentu....
    • Od eduard.koval
      Zdravíčko. Som tu nový a mám celkom nepríjemný problém. S mojím t.č., ktoré mám z Telekomu som pred pár týždňami prešiel k pomarančom. Všetko išlo v poriadku, no prišiel Telekom s akciou hlavne o tie dáta na Predplatenku. Tak som sa nechal zlákať, preniesol som si to číslo z Orange nazad do Telekomu(v orange som bol bez viazanosti). Dnes som si dal simku z T do mobilu, zapol mobilné dáta, kvôli rcs správam hlavne, zavolal na číslo 12350 aby sa aktivovala simka. Všetko fachčí až na jedno: nedá sa mi dovolať na to prenesené číslo a jak kukam na RCS správy, funguje to korektne AVŠAK mám úplne iné číslo, než ktoré som si preniesol. Čo mám robiť? Vďaka za podrobné info priatelia😘.

• Od angorak666
      prenasal som cislo, uz je aj prenesene, len v aplikacii mi stale ukazuje to docasne cislo. Mam dohodu o EK a aj na portali mi stale ukazuje docasne cislo. Kolko to asi tak trva, kym sa to aktualizuje?
    • Od mrkva0099
      Zdravim, z easy som si dal pausal T data 25, chcem sa dostat do aplikacie a pise mi chybu: 0070-0001
    • Od sariri
      Dobrý deň.
      Po prenose čísla sa mi nezobrazujú  MMS od iného operátora ako od Telekomu.  Po prijatí MMS od iného operátora mi príde len sms s textom o možnosti pozretia na webovej stránke starého operátora. 
      Dá sa to niekde prosím prenastaviť?
      Ďakujem 
    • Od d.sitavancova
      Dobry den prajem, chcem sa informovat po kolkych dnoch si viem preniest cislo nakolko mi bolo povedane ze mi pride sms ale uz je to tyzden od kedy mi kurier priniesol novu sim kartu a po smske ani stopy.